Michelin ClimateHero Dijital Dürüş Deneyimi CrossClimate kazandırıyor

Michelin ClimateHero Dijital Dürüş Deneyimi CrossClimate kazandırıyor

Son katılım 15 Aralık

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin, mobil kullanıcılar için hazırladığı ClimateHero uygulaması ile eğlenceli dakikalar yaşatırken hediyeler de dağıtıyor. ClimateHero deneyimi ile eğlenceye katılan kullanıcılar, 4 adet Michelin CrossClimate ve N11.com’dan 50 TL’lik hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.

 

Lastik devi Michelin’in mobil cihazlar üzerinden paylaştığı ClimateHero deneyimi kullanıcılarına Michelin’in devrim niteliğindeki kış sertifikalı ilk yaz lastiği CrossClimate kazanma fırsatı sunuyor. 3 etaptan oluşan uygulamada kullanıcılar yağışlı, az karlı ve karlı olmak üzere 3 farklı zemin ve hava koşulunda sürüş deneyimi yaşarken bir yandan da puan topluyor. Deneyim sırasında çıkan ipuçları, katılımcılara Michelin ürünleri ile ilgili kısa bilgilendirmeler de yapıyor.

 

Kullanıcılar, site içindeki yönlendirmeleri takip ederek #MichelinClimateHero hashtagi ile 'Michelin Kış Çözümleri çünkü...' cümlesini tamamlayıp tweet göndererek listeye adını yazdırıyor ve 4 adet Michelin CrossClimate lastiği kazanma şansını yakalıyor. Ödül, uzman jüri tarafından ürünlerin faydasını en iyi anlatan 9 tweetin sahibine verilecek.

 

Ayrıca 17'' ve üzeri 4 adet Michelin CrossClimate ya da Alpin serisi ürün alan kullanıcılar ise ürün faturasının resmini site üzerinden Michelin ile paylaşarak N11.com'dan 50 TL'lik hediye kodu kazanıyor.  

 

Siz de www.playclimatehero.com üzerinden dijital sürüş deneyimine katılarak CrossClimate kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Bu eğlenceli deneyime katılmak için 15 Aralık son gün!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı