Mizah dolu selfie ödülü kaptı

Mizah dolu selfie ödülü kaptı

Kipa selfie yarışması kazandırdı

Kipa’nın yurt genelinde düzenlediği selfie yarışmasının galibi, kendini karikatürize eden tişörtle poz veren Emre Şimşek oldu

 

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, ev sahipliği yaptığı renkli AVM etkinlikleriyle müşterilerine keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor.

 

Bu kapsamda yurt genelindeki 24 Kipa AVM’de düzenlenen selfie yarışmasının kazananı ise kısa süre önce belli oldu. Silivri’de öğretmenlik yapan Emre Şimşek, ödüle layık görülen selfie’sinde, üzerine kendi karikatürünü çizdiği Kipa logolu tişörtle poz verdi.

 

Öğretmenliğin yanı sıra çizerlik de yapan ve kitap kapağı resimleyen Şimşek’in kendi kendisini karikatürüze eden selfie’si yüzlerce selfie arasında öne çıktı. Şimşek’e iPhone 6 akıllı telefon hediye edilirken, fotoğraf sosyal medyada da büyük beğeni topladı.

 

Kipa Gayrimenkul ve AVM Direktörü Gökçe Orhan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada yaratıcı çalışması nedeniyle Şimşek’i tebrik etti ve ondan bir de kendi karikatürünü istedi.

 

Kipa müşterilerinin yarışmaya büyük ilgi gösterdiğini belirten Orhan, “Bu yarışma bize müşterilerimizin, özellikle de gençlerin esprili ve yaratıcı yüzünü bir kez daha gösterdi. Yarışma kapsamında sosyal medyada yüzlerce selfie paylaşıldı. Farklı zevk ve yaş gruplarına hitap eden etkinliklerimizle müşterilerimizin sonbahar aylarını da keyifli bir şekilde geçirmelerini hedefliyoruz” dedi. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı