Mobicar’dan En Beğenilen “Arabalı Selfie”sine 1 Yıllık Spor Salonu Üyeliği Hediye

Mobicar’dan En Beğenilen “Arabalı Selfie”sine 1 Yıllık Spor Salonu Üyeliği Hediye

Selfie Akımı Yayılıyor, Kazandırıyor

Mobicar, 24 Ocak - 7 Şubat tarihleri arasında "arabalı selfie" yarışması başlatıyor. Bu yarışma kapsamında, tek yapmanız gereken ister Mobicar aracıyla, ister kendi aracınızla fotoğrafınızı çekip Mobicar’ın sosyal medya hesaplarında paylaşmak ve büyük ödülün sahibi olmak.

Araç paylaşım platformu Mobicar, 24 Ocak - 7 Şubat tarihleri arasında hem üyeleri hem de Mobicar üyesi olmayan araç sahipleri için yeni bir yarışma başlattığını duyurdu. Bu uygulamaya göre, kişilerin aracıyla aynı kare içerisinde "selfie" olarak fotoğraf çekip #arabalıselfie hastagiyle Mobicar'ın Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından paylaşmaları yeterli.

Herkese açık olan bu yarışmada sosyal medya üzerinden paylaşılan tüm fotoğraflar, Mobicar’ın Facebook üzerinde oluşturduğu "Arabalı Selfie" albümüne eklenecek ve albümde en fazla beğeniyi alan fotoğrafın sahibi JatomiFitness’tan 1 yıllık üyelik hakkı kazanacak. JatomiFitness’tan hediye edilecek 1 yıllık üyelik,  Trump, Demirören, Astoria, Marmara Park, Torium, Bahçe Park, Marmara Forum ve İstanbul Forum'da yer alan spor salonlarında geçerli olacak. 10 Şubat'ta sonuçlanacak olan yarışmanın kazananı da aynı gün açıklanacak.  Yarışma hakkında detaylı bilgi için www.facebook.com/mobicartr 'i ziyaret edebilirsiniz.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı