Modanın organik starı Didem Soydan da Ünlüden.com’da!

Modanın organik starı Didem Soydan da Ünlüden.com’da!

Ünlüden.com, Didem Soydan ve hayranlarını organik brunch etkinliğinde buluşturuyor!

Ünlüden.com, Didem Soydan ve hayranlarını organik brunch etkinliğinde buluşturuyor!

Türkiye’deki ünlü isimlerle fanlarını bir araya getiren tek eğlence platformu www.unluden.com, başarısı ve güzelliğiyle dikkat çeken model Didem Soydan’ı doğayla iç içe bir ortamda gerçekleşecek brunch’ta hayranlarıyla bir araya getiriyor! 11 Haziran Pazar günü gerçekleşecek etkinliğe katılmaya hak kazanan 10 kişiden biri olmak için tek yapılması gereken www.unluden.com’a girip çekilişe katılmak!

 “Hayalinde yaşatma hayalini yaşa” mottosu ile yola çıkan ve Türkiye’de bir ilki hayata geçirerek ünlü isimlerle hayranlarını bir araya getiren unluden.com, benzersiz güzelliği, doğal tavırları ve dünya çapında ses getiren başarısıyla adından sıkça söz ettiren model Didem Soydan ile hayranlarını buluşturuyor. Modellik kariyerine başladığı günden beri ulusal ve uluslararası bir çok başarılı projede yer alarak adından sıkça söz ettiren asi ve güzel model Didem Soydan, kendisiyle ilgili tüm merak edilenleri 11 Haziran tarihinde çiftlikte organik bir brunch eşliğinde hayranlarıyla paylaşacak.

 Moda dünyasında adı doğallıkla birlikte anılan Didem Soydan’ın elde ettiği başarısının ve güzelliğinin sırrı, Amerika’ya uzanan kariyer yolculuğunda yaşadıkları bu benzersiz ve tekrarsız sohbette ortaya çıkacak. Didem Soydan ile birlikte doğanın keyfini organik bir brunch’la çıkarma şansını yakalamak için www.unluden.com’a tıklayıp 29 Mayıs Pazartesi gününe kadar çekilişe katılmak yeterli.

 Çekilişe, isteyen herkes www.unluden.com üzerinden 20 TL karşılığında katılabilecek. Kazanma şansını artırmak isteyen katılımcılar ise tavan fiyatı 50 TL olan biletlerden alarak hayallerine bir adım daha yaklaşacak. Elde edilen gelirin bir kısmı Didem Soydan’ın seçtiği vakfa bağışlanarak yardıma ihtiyacı olan kişilere umut olacak.

 Ünlüden Hakkında

Ünlüler ile fanlarını çok farklı etkinliklerle bir araya getirmeyi, en sevdiklerinin objelerini onlara kazandırmayı, hayranları ve ünlüler arasında gerçek paylaşımlar sağlamayı, duygu yüklü bu anları ölümsüzleştirerek herkesle paylaşmayı ve aynı zamanda elde edilen gelirin bir kısmını sosyal sorumluluk vakıflarına ulaştırmayı hedefleyen www.unluden.com sizleri hayallerinize bir adım daha yaklaştırıyor. Eğlenceli oyunlar, çekilişler ve açık artırmalara katılarak, şanslı fanlar arasında siz de hayallerinizi yaşamaya başlayacaksınız. Siz hayallerinizi yaşarken, yardıma muhtaç kişilerin de hayallerine kavuşması için destek vermenin gücünü keşfedeceksiniz.

 Nasıl katılırım?

Sevdiğiniz ünlüyle kahve içmek, konsere gitmek, festivallere katılmak, seyahat etmek ve birçok farklı etkinliklerde bir arada olmak şimdi çok kolay.

-Katılımcı www.unluden.com web sitesi üzerinden 20 TL vererek 10 adet çekiliş hakkı kazanıyor.

-Şanslarını artırmak isteyenler tavan fiyatı olan 50TL’ye kadar çekiliş bileti alabiliyor.

-Katıldıkları etkinlikleri sosyal medya hesaplarından paylaşanlara ise www.unluden.com

yeni çekiliş hakkı hediye ediyor.

-Katılım süreci bittikten sonra noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda kazananlar belirleniyor.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

3 ay 771.600 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı