Model Benim yarışması kazandırıyor

Model Benim yarışması kazandırıyor

Boyner online yarışması

boyner.com.tr, bu kez müşterilerine ‘Model Olma’ fırsatı sunuyor. ‘Model Benim’ yarışmasına fotoğraflarıyla katılanlar, jüri tarafından yapılacak değerlendirme ile ‘boyner.com.tr’in yüzü olma’ şansını yakalayacak. Kıyafeti en iyi taşıyan katılımcılar, hayallerini kolayca gerçekleştirerek, model olabilecek. Üstelik yarışmaya katılan herkes indirim çeki kazanıyor.

 

Boyner.com.tr, müşterilerine sunduğu yeniliklere bu kez unutulmaz bir fırsatı ekledi. ‘Model Benim’ yarışması, tüm Boyner müşterilerine ‘model olma’ kapısını aralıyor.

 

Kıyafeti iyi taşıyan kazanır!

Yarışmaya katılanlar, boy fotoğraflarıyla başvuruda bulunuyor. Her ayın sonunda jüri adayları değerlendirerek, birincileri seçecek. Yarışmada başarı olmanın en önemli unsuru, dış görünüşten çok, kıyafetin iyi taşınması olacak.

 

Yarışmaya her ay bir kez katılım gerçekleştirmek mümkün olacak. Birinci seçilenler, boyner.com.tr’nin tanıtım çekimlerinde modellik yaparak, boyner.com.tr’in yüzü olacak.

 

Katılan herkese indirim çeki

Model Benim yarışmasında ‘boş yok’… Yarışmaya katılan herkes mutlaka kazançlı çıkacak. Tüm katılımcılar, www.boyner.com.tr adresinde geçerli indirim çeki kazanacak.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı