Mogaz Otogaz'dan Bitmeyen Site

Mogaz Otogaz'dan Bitmeyen Site

Çekilişe Katıl, Hediyeler Kazan
Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen otogaz markalarından biri olan Mogaz Otogaz, daha az yakıtla daha fazla kilometre yapma özelliğini vurgulamak üzere www.gitgitbitmez.com adresinde “Bitmeyen Site” projesini başlattı.
 
İstanbul, 25 Haziran 2014 – Mogaz Otogaz, geliştirilmiş formülü sayesinde tüketicilere sunduğu daha az yakıtla, daha uzun kilometre yapma özelliğini vurgulamak üzere, “Git Git Bitmez Mogaz Otogaz” reklam kampanyasının devamı niteliğindeki “Bitmeyen Site” projesini www.gitgitbitmez.com adresinde devreye aldı. 
 
Siteye giren tüketiciler, klavyelerindeki ok tuşu yardımı ile LPG’li bir arabayı hareket ettirerek, katedilen mesafeye bağlı olarak çeşitli hediyeleri kazanma şansı yakalayacaklar. Oyunda belirli bir mesafeyi kateden tüm kullanıcılara, istedikleri miktarda otogaz alımlarında anında kullanabilecekleri 5TL değerinde hediye otogaz verilecek. Ayrıca 15 Temmuz’a kadar oyunu oynayanlar arasında yapılacak çekilişle bir kişiye Beko 50’’ LED TV, bir kişiye ise Iphone 5S 16 GB cep telefonu hediye edilecek.
 
Mogaz’ın www.gitgitbitmez.com internet sitesi dışında tüketiciler, yeni devreye alınan www.facebook.com/MogazOtogaz adresinde de mesajlarını paylaşabilecek ve otogaz dünyasından yeni haberler alabilecekler.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

1 gün 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı