Morhipo Selfie Sevgililer Günü Yarışması

Morhipo Selfie Sevgililer Günü Yarışması

Selfie çılgınlığı devam
14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken sevgilisine ne hediye alacağına bir türlü karar veremeyenler için her zevke ve bütçeye uygun binlerce hediye seçeneği sunan morhipo.com; “bize her gün 14 Şubat” diyenler için  özel bir yarışma hazırladı. Aşkını göstermek için özel günleri beklemeyip her gün dile getirenlerin 16 Şubat’ta sona erecek yarışmaya katılmak için çektikleri selfieyi sosyal alışveriş platformu morhipomag’daki yarışma sayfasına yüklemeleri yeterli.
 
Online alışveriş dünyasında sunduğu yeniliklerle önemli bir fark yaratan morhipo.com, aşkını her gün dile getirmek isteyenler için özel bir selfie yarışması başlattı.
 
Yarışmaya, 16 Şubat tarihine kadar sosyal alışveriş platformu morhipomag üzerinden http://mag.morhipo.com/?p=1487 linkinden aşklarını yansıtan selfielerini yükleyen 18 yaşından büyük herkes katılabiliyor. Sayfaya yüklenen fotoğraflar arasından en çok beğeni alan ilk 10 kişi içinden morhipo jürisinin seçeceği birinci olan kişi 200 TL, ikinci olan kişi 150 TL, üçüncü olan kişi ise 100 TL değerinde morhipo hediye çeki kazanacak ve tüm sitede dilediği gibi harcayabilecek.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Metin Helva iPhone Çekilişi

Metin Helva iPhone Çekilişi

1 ay 86.963 ₺ 99 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı