Moto Bike Expo 2016 sona erdi

Moto Bike Expo 2016 sona erdi

Çekiliş sonuçları yakında açıklanacak

Bu yıl ilk defa Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen 8. Eurasia Moto Bike Expo motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı beklenenin de üzerinde bir ilgiyle sona erdi.

 

Kendi rekorunu yenileyerek 116,000 ziyaretçiyi ağırlayan fuar 250’nin üzerinde katılımcı ile hem sektörün önde gelen markalarından hem de motosiklet ve bisiklet severlerden büyük ilgi gördü.

 

Eurasia Moto Bike Expo, bu rakamlarla sadece Türkiye'nin değil, bölgenin lider motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı olarak da 8. yılında konumunu daha da sağlamlaştırdı.

 

Eurasia Moto Bike Expo, İstanbul Fuar Merkezi 9,10 ve 11. salonlarında toplam 15,726 metrekare net stand alanı (2015 yılına göre 1,500 metrekare artış) ile düzenlendi.

 

Türkiye’nin motosiklet, bisiklet ve aksesuarlarını birarada bulunduran tek fuarı olan Eurasia Moto Bike Expo’da 2016’da sektördeki yenilikler ve görsel etkinlikler ön plandaydı. Fuarda motosiklet ve bisikletin yanısıra kasklar, koruyucu kıyafetler, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar, katkı maddeleri ve diğer aksesuarlar gibi geniş bir ürün yelpazesi sergilendi. Çevre duyarlılığının giderek arttığı günümüzde, sergilenen  elektrikli motosiklet ve bisiklet modelleri de giderek artan çeşitlilikleri ve çevreci özellikleri ile dikkat çekti.

 

Messe Frankfurt Istanbul Genel Müdürü Tayfun Yardım, “Motosiklet ve bisikletin gelecekteki rolü ve gün geçtikçe artan önemi bu fuarda da hissedildi. Messe Frankfurt’un portföyündeki ilk motosiklet fuarını rekor ziyaretçi ve katılımcı rakamları ile bitirdik, ancak biliyoruz ki daha geliştirilmesi gereken çok nokta var. Önümüzdeki yıl için fuarın gerçekleşmesinde çok önemli destekleri olan dernekler ile birlikte çalışmalarımıza şimdiden başladık; seneye ziyaretçiler birçok yenilik ile karşılaşacaklar.” açıklamasını yaptı.

 

Bu yıl KTM sponsorluğunda gerçekleşen ve izleyicileri heyecanlandıran gösteriler, Eurasia Moto Bike Expo ziyaretçilerine unutulmaz dakikalar yaşattı. Polini mini motosikletlerin gösterisi, motosiklet motorlu yerli yarış otomobili Volkicar ile yapılan drift gösterisi ve  “Altın Elbiseli Adam” Barkın Bayoğlu’nun motosiklet sohbetleri büyük ilgi çekti.

 

Bir Eurasia Motobike Expo klasiği olarak düzenlenen çekilişe de bu sene KTM ve Ducati markaları birer motosiklet ile, Dahon, Merida ve Sedona markaları da birer bisiklet ile sponsor oldu. 1 Nisan 2016 tarihinde yapılacak çekilişle hediyeler sahiplerini bulacak.

 

Çekiliş sonuçlarından haberdar olmak İÇİN TIKLA!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı