My Little Pony Resim Yarışması Başlıyor

My Little Pony Resim Yarışması Başlıyor

Topalm 3000 TL kazanma şansı
Miniklerin en sevdiği markalardan My Little Pony’nin resim yarışması başlıyor. Arkadaşlık Sihirlidir temalı yarışmada minik ressamlar yeteneklerini sergiliyor. Pony’lerden arkadaşlığın sihrini öğrenen minikler, öğrendiklerini resmederek yarışmaya katılıp çok özel hediyeler kazanabiliyor.
 
Miniklerin en iyi arkadaşı Pony’ler arkadaşlığın sihrini herkese gösterdi, şimdi bu sihri resme dökme zamanı geldi. My Little Pony Resim Yarışması’nda Pony’lerin renkli dünyası resimlere taşınıyor. “Arkadaşlık Sihirlidir” konulu yarışmada minikler hayal güçlerini kullanıyor, yeteneklerini sergiliyor.
 
Yarışmaya 4-6 yaş aralığındaki çocuklar katılabiliyor. Her türlü resim ve boya malzemesini kullanmanın serbest olduğu yarışmada minik ressamlar arkadaşlığın gücünü resim kâğıdına aktarıyor.
 
Yarışmada ilk 3’e girenler Joker’den hediye çekinin sahibi oluyor. Yarışmanın birincisi 1500 TL, ikincisi 1000 TL, üçüncüsü de 500 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. İlk 10’a girenlerin armağanı da My Little Pony ürünlerinden oluşan dev bir hediye paketi.
 
Son başvuru tarihi 30 Haziran olan yarışmada resimleri postayla göndermek veya Joker mağazalarına bırakmak yeterli oluyor.
 
Detaylı bilgi için: www.ponydunyasi.com

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı