n11.com 1'inci yaşında toplam 11 milyon TL’lik kupon hediye ediyor

n11.com 1'inci yaşında toplam 11 milyon TL’lik kupon hediye ediyor

n11.com’dan benzeri görülmemiş doğum günü kutlaması

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, şimdiye kadar benzeri görülmemiş bir doğum günü kutlaması gerçekleştiriyor. 1. yaş günü kutlamaları dâhilinde üyelerine farklı tutarlarda kuponlar halinde toplamda 11 Milyon TL kupon hediye ediyor. “Gel Mumu Birlikte Üfleyelim, Dileklerini Gerçekleştirelim” sloganı ile doğum günü coşkusunu tüm kullanıcıları ile paylaşann11.com, 01 – 15 Nisan 2014 tarihleri arasından sitede bulunan 11 farklı dilek kategorisinden birisini seçen kullanıcılarına o kategoriye özel kupon veriyor.  

Türkiye e-ticaret sektörünü yeniden şekillendirmede öncü olma misyonu ile Nisan 2013’te kurulan Doğuş Planet’in e-ticaret platformu n11.com, kuruluşundan bu yana geçen 1 yıllık zaman zarfında, hızlı ve istikrarlı büyümesini üyeleriyle birlikte kutluyor. İşletmeden tüketiciye (B2C) satış anlayışı ile ticarette gri alanlar yaratmadan, belgeli, tüketici haklarına saygılı olma ilkesini taşıyan ve ekonomiyi büyüten platform, tüketicinin e-ticarete dair algısını değiştirecek çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı, üyelerine ise güvenilir ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunarak kısa sürede sektörün gelişimine katkı sağlayan n11.com, 1 yılda sağladığı başarının sevincini tüm kullanıcıları ile paylaşıyor.

01 – 15 Nisan tarihleri arasında dilek kategorilerine gelenler kazanıyor

n11.com, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile kurulduğu günden bu yana üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Platformun 1’inci yaş gününe özel düzenlenen kampanya kapsamında Moda ve Kozmetik, Elektronik; Ev ve Yaşam; Spor ve Outdoor; Oyun, Kültür ve Tatil; Otomotiv ve Aksesuar ürünlerinin bulunduğu  11 farklı dilek kategorisi var. Her dilek için farklı tutarlarda kuponlar tanımlanıyor. Kullanıcılar seçtikleri dilek kategorisindeki kuponu hesaplarına yükleyip aynı gün içerisinde o kategoriden yapacağı alışverişlerinde kullanabiliyor.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı