n11.com'dan aynı anda üç iddialı kampanya

n11.com'dan aynı anda üç iddialı kampanya

Mart ayı uğur dolu
Alışverişin uğurlu adresi n11.com, Mart ayı boyunca yapılan 100 TL ve üzeri ilk alışverişe 111 TL değerinde kupon hediye ediyor. Üstelik 1 milyondan fazla üründe Türkiye’nin her yerine kargo ücretsiz.  n11.com üyeleri ayrıca World’e özel 500 TL ve üstü alışverişte 55 TL, 1000 TL ve üstü alışverişte ise 111 TL Worldpuan kazanıyor.
 
 
Alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunan n11.com, Mart ayı boyunca 100 TL ve üstü ilk alışverişe 111 TL kupon hediye ediyor. Ayrıca 01 - 16 Mart 2014 tarihleri arasında n11.com üyeleri,  500 TL ve üstü alışverişlerinde 55 TL, 1000 TL ve üstü alışverişlerinde 111 TL Worldpuan kazanıyor. Üstelik peşin fiyatına 9 taksitle alışveriş imkânı var. n11.com Mart ayı boyunca  1 milyondan fazla üründe Türkiye’nin her yerine Ücretsiz Kargo fırsatı sunuyor.
 
Elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına, modadan kozmetiğe milyonlarca ürün arasından yapılan alışverişlerde kazanılan kuponlar, Nisan ayından başlayarak her ay 1 kupon şeklinde üyelerin hesabına yüklenecek. n11.com üyeleri, kampanya kapsamında kuponlarını, 5 ay boyunca alışverişlerinde kullanabilecek.
 
Kuponlar, minimum sepet tutarı 200 TL olan alışverişlerde geçerli olup, külçe, ziynet altın ve gümüş; sim kart ve hat ile seyahat, otel, bilet kategorilerinden yapılan alışverişlerde kupon kullanılamıyor.  Kupon kazanımında herhangi bir kategori limitinin olmayacağı kampanyada her kupon yüklenmesi ayın 11’inde yapılacak. Ayın 11’inde yüklenen kuponların ay sonuna kadar kullanılabileceği kampanyada, bir üye kampanyadan sadece bir kez yararlanabiliyor.
 
Kampanya filmi link adresi: 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı