N11.com Ramazan Fırsatları

N11.com Ramazan Fırsatları

11 + 33
Alışverişin uğurlu adresi n11.com, keyifli sofralar için Ramazan ayında birbirinden özel kampanyalara imza atıyor. Ramazan’ın başlamasıyla birlikte 11 TL üstü ilk alışverişe Ağustos ayında kullanmak üzere 33 TL kupon hediye eden n11.com, aynı zamanda 300 TL üzeri alışverişe anında yüzde 11 indirim fırsatı sunuyor.  Lezzet ustası ve yemek yazarı Ayşe Tüter, Ramazan boyunca farklı bir iftar menüsü ile n11.com’da olacak.
 
Alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunan n11.com, Ramazan ayında 11 TL üstü ilk alışverişte Ağustos ayında kullanmak üzere 33 TL kupon hediye ediyor. 33 TL’lik kuponlar, Ramazan ayı sonrası, 200 TL ve üstü alışverişlerde kullanılabilecek. Ayrıca n11.com’da Ramazan boyunca mutfak gereçlerinden market alışverişine, elektronikten tekstile, modadan kozmetiğe milyonlarca ürün arasından yapılacak 300 TL üzeri alışverişe anında yüzde 11 indirim fırsatı var.   Ramazan’a özel paketler de çok uygun fiyatlara satışa sunuluyor.  
 
Ayşe Tüter Ramazan Ayı Boyunca n11.com’da
 
Lezzet ustası ve yemek yazarı Ayşe Tüter, Ramazan ayında lezzetli tariflerini n11.com ziyaretçileri için paylaşacak. Geleneksel yemeklere olan yorumlarıyla beğeni kazanan ve hazırladığı kitaplarla ilgi çeken Ayşe Tüter, Ramazan ayı boyunca n11.com ziyaretçileri için her gün farklı bir iftar menüsü hazırlayacak.  

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı