NBA İstanbul'a Sürprizlerle Geliyor

NBA İstanbul'a Sürprizlerle Geliyor

Maç izle ,hediyeler kazan
NBA, 11 Ekim’de Fenerbahçe Ülker ve San Antonio Spurs maçını izleyecek basketbolseverlere büyük sürprizler hazırladı. NBA, Global Games 2014 kapsamında Ülker Sports Arena’da oynanacak karşılaşmaya bilet alan hayranlarına muhteşem hediyeler kazanma fırsatı sunuyor.
 
6 hafta boyunca devam edecek olan ve iki haftada bir farklı hediyelerin verileceği kampanya basketbolseverlerin ve NBA hayranlarının çok hoşuna gidecek.
 
NBA, kampanyanın ilk iki haftasında;
 
· 4 kişiye Fenerbahçe –Galatasaray Superlig maç bileti
 
· 1 kişiye imzalı San Antonio Spurs forması
 
· 10 kişiye San Antonio Spurs taraftar forması
 
· 10 kişiye League Pass aboneliği hediye edecek.
 
Ağustos tarihleri arasında maç biletini alan NBA hayranları, yapılacak çekiliş sonrasında bu birbirinden özel hediyelerden birine sahip olma şansını yakalayacak.
 
NBA hediye kampanyalarının ilk talihlileri ise belli oldu. Geçtiğimiz hafta sonuçlanan “Spurs’le bir gün geçirme” kampanyasının kazananları Aslı Artun ve Eray Kekiroğlu takım ile geçirecekleri büyük günü beklemeye başladılar.
 
Detaylı bilgi almak ve hediyeleri takip etmek için http://www.ulkersportsarena.com/NBA2014 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 
2014 NBA Şampiyonu San Antonio Spurs ve Türkiye Ligi Şampiyonu Fenerbahçe Ülker’in karşı karşıya gelecekği NBA Global Games 2014 İstanbul biletleri için http://www.biletix.com/etkinlik/RBNBA/TURKIYE/tr

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı