Nerf ustaları videolarıyla kapışıyor!

Nerf ustaları videolarıyla kapışıyor!

Reklam filminde oynama şansı

Arkadaşlarınla en eğlenceli Nerf aksiyonlarını videoya çek, sosyal medyada yayınla ve  linkini www.nerfvideokapismasi.com adresinde paylaş. Nerf’ün yeni reklam filminde yer al!

 

Spor ve aksiyonun en eğlenceli markası Nerf, Nerf ustalarını videolarıyla kapışmaya çağırıyor. Yarışmaya katılmak isteyenlerin Nerf’leriyle en yaratıcı ve eğlenceli videoları çekip #videokapışması hashtag’i ile Youtube ve Vine’a yüklemesi; ardından da yüklediği videonun linkini web  sayfasında paylaşıp oylamaya katılması gerekiyor. Yarışmaya katılım için son gün 12 Nisan...

 

Hem reklamda yer al, hem de Nerf kazan!

Gönderilen videolar arasından Youtube’da en çok izlenen 10 videodan 3’ü ve Vine’da en çok izlenen 50 videodan 10’u, Nerf’ün televizyon reklamlarında yer alacak. Ayrıca Youtube ve Vine’da en çok izlenen ilk 100’er videonun sahibi sürpriz ödüller kazanacak. Ödüller arasında Nerf tişörtleri, bileklikler, şapkalar, Nerf dart tabancaları, yedek dart paketleri ve gözlükleri bulunuyor.

Yarışmaya katılım için son gün 12 Nisan

14 Mart-12 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek yarışma için detaylı bilgiye www.nerfvideokapismasi.com adresinden ulaşabilirsiniz. Kazananlar 14 Nisan’da Nerf Türkiye Facebook sayfası ve web adresinden duyurulacak.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı