Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları

Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları

Çekiliş Sonuçları Açıklandı!

Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları: Tüm Dönemlerin Çekiliş Sonuçları Açıklandı. Kazananların tam listesi! Tüm detaylar, güncel durum ve gelişmeler...

Nescafe Gold Çekilişi için katılımlar 2 Temmuz 2023 akşamı sona erdi. Son dönem olan 20.dönem çekiliş sonucu da 12 Temmuz 2023 tarihinde ilan edildi. Böylece 20 haftalık kampanyanın tüm dönemleri için çekiliş yapılmış, kazananlar açıklanmış oldu. Nescafe Gold Çekilişi ve çekiliş sonuçları hakkında tüm bilgileri ve kazanan listesi için gerekli yönlendirmeleri aşağıda bulabilirsiniz.

Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları Güncel Durum:

Kampanya sona erdi. Tüm dönemlerin çekilişi yapıldı. 20 dönemin tamamı için çekiliş sonuçları ilan edildi. Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları kazananların tam listesi açıklandı. Son olarak kampanyanın 20.ve son dönemine ait çekiliş sonucu 12 Temmuz'da ilan edildi. 20 haftalık çekilişe toplam 941.757 katılım oldu.

20.Dönem, Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları:

20.Dönem Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları 12 Temmuz 2023 tarihinde açıklandı. Kazananları tam listesi:
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/nescafe-gold-2023-cekilis-sonucu

Tüm Dönemlere ait Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları:

Tüm dönemlere ait Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları Açıklandı. Kazananları tam listesini yukarıdaki linkte bulabilirsiniz.

Nescafe Gold Çekilişi hakkında özet bilgi ve kampanya sayfası:

Kampanyaya katılım 20 dönem sonunda, 2 Temmuz 2023 tarihinde sona erdi. Kampanya dönemleri, çekiliş tarihleri, katılım koşulları, hediyeler ve kampanya hakkında tüm detaylı bilgiler için:
https://www.kimkazandi.com/kampanya/nescafe-gold-cekilisi-2023

Şifre Gönderimi hakkında bilgiler:

Nescafe Gold Çekilişine katılmak için kampanyalı Nescafe Gold paketlerindeki şifreleri SMS ile göndermeniz veya uygulama ya da web sitesi üzerinden şifreleri girmeniz gerekiyor. Şifre girişi hakkında tüm detaylı bilgi ve şifre girişi için yönlendirmeleri bu sayfada bulabilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/haber/nescafe-gold-sifre-gir

Nescafe Gold Çekilişi ile verilecek hediyeler:

20 hafta sürecek kampanyada her hafta 10 kişiye 5.000 TL değerinde Param Kart hediye edilecek. Kampanya boyunca 200 kişi toplam 1 Milyon TL değerinde Param Kart kazanacak.

 

Nescafe Gold Çekilişi hakkında sıkça sorulan sorular:

Şifreli ambalajların saklanması zorunlu mu? Evet. Çekiliş sonucunda kazanan talihlilerin hediyelerini alabilmeleri için kazandıkları şifreli Nescafe Gold paketini ibraz etmeleri gerekiyor.

Hediye edilecek ürünlerde veraset intikal vergisi ödenecek mi? Hayır. Hediye değeri muafiyet tutarının altında kaldığı için vergi doğmuyor.

Fiş veya fatura ibrazı gerekli mi? Hayır. Şifreli paketin ibraz edilmesi yeterli.

Şifreler paketlerin neresinde yazıyor? Şifreler ürünlerin dış ambalajı içinde yer alıyor.

Şifre gönderimi ücretli mi? SMS ile gönderimler ücretli. Ancak uygulama veya web sitesi üzerinden şifreleri ücretsiz olarak girebilirsiniz. Şifre girişi hakkında detaylı bilgi ve yönlendirmeyi şifre gir sayfamızda bulabilirsiniz.

Hangi numaraya SMS gönderebiliriz? SMS numarası: 7574

Hatalı mesajlarda ücret ödeniyor mu? Göndermiş olduğunuz tüm mesajlarda opertaör tarifeniz üzerinden ücret alınıyor ve bu mesajlar paketlerinizden düşülmüyor, ücretlendiriliyor. Size gelen mesajlarda ise, hata veya onay mesajları dahil, herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Hata mesajı alırsam ne yapmalıyım? Eğer ‘şifre hatalı’ veya ‘Kayıt Bulunamadı’ şeklinde mesaj alıyorsanız, ilk önce şifrenizi kontrol edin. Şifreyi doğru gönderdiğinizden emin olmanıza ragmen hata mesajı alıyorsanız şifrenizin daha önce kullanılıp kullanılmadığından emin olmaya çalışın.

SMS gönderdiğim hattın şahsıma ait olması gerekli mi? Hayır. Numaranın kimin üzerine kayıtlı olduğunun bir önemi bulunmuyor.

Adres bilgileri ikamet adresim mi olmalı? Başka bir adres girebilir miyim? Aynı adreste başka kişiler adına da kayıt yaptırabilir miyim? Adres sadece kazanmanız halinde size posta yolu ile tebligat yapılabilmesi için gerekli. Aynı adresi birden çok kişinin kullanmasında bir sakınca olmadığı gibi, istediğiniz adresi de kullanabilirsiniz. Buarad önemli olan bildirim yapıldığında size ulaşılabileceğinden emin olun, veya çekiliş sonuçlarını günü gününe takip edin, hak kaybına uğramayın.

Bilgilerimi hatalı girmem halinde düzeltme yapabilir miyim? Hayır. Güvenlik gereği girilmiş bilgilerde herhangi bir değişiklik yapılmıyor.

Param Kart’ı nerelerde kullanabilirim? Türkiye’deki tüm POS cihazlarında ve sanal POS kullanan tüm internet sitelerinde yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Diğer tüm sorularınızın cevaplarını katılım koşulları içinde bulabilirsiniz.

Bol şans...

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı