Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları

Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları

Nescafe Gold 2023

Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları: Kazananların tam listesi! Çekilişi yapılan dönemler, sonucu açıklananlar, devam edenler.. Tüm detaylar ve gelişmeler...Nescafe Gold Çekilişi 13 Şubat tarihinde başladı, 2 Temmuz akşamına kadar devam edecek. Nescafe Gold paketlerindeki şifreler ile katılabileceğiniz çekiliş hakkında tüm bilgileri ve açıklanan sonuçları aşağıda bulabilirsiniz.

Güncel Durum

Nescafe Gold ilk 4 Dönem Çekiliş Sonuçları açıklandı. Nescafe Gold 5. Dönem Çekilişi 24 Mart 2023 tarihinde yapılacak. Kampanyaya katılım 6. Dönem ile devam ediyor.

 

4.Dönem, Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları:

4.Dönem Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları Açıklandı. Kazananları tam listesi:
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/nescafe-gold-2023-cekilis-sonucu
Çekiliş 17 Mart 2023 tarihinde yapıldı.

İlk 3 Dönem, Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları:

İlk 3 Dönem Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları Açıklandı. Kazananları tam listesini yukarıdaki linkte bulabilirsiniz.

Nescafe Gold Çekilişi için katılımı devam eden dönemler:

Kampanyaya katılım 6.Dönem ile devam ediyor. 20 hafta sürecek 20 dönemlik kampanya 2 Temmuz’da sona erecek. Kampanya dönemleri, çekiliş tarihleri, katılım koşulları ve kampanya hakkında tüm detaylı bilgiler için:
https://www.kimkazandi.com/kampanya/nescafe-gold-cekilisi-2023

Nescafe Gold Çekilişi hakkında özet bilgi:

Nescafe Gold Çekilişine katılmak için kampanyalı Nescafe Gold paketlerindeki şifreleri SMS ile göndermeniz veya uygulama ya da web sitesi üzerinden şifreleri girmeniz gerekiyor. Şifre girişi hakkında tüm detaylı bilgi ve şifre girişi için yönlendirmeleri bu sayfada bulabilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/haber/nescafe-gold-sifre-gir

Nescafe Gold Çekilişi ile verilecek hediyeler:

20 hafta sürecek kampanyada her hafta 10 kişiye 5.000 TL değerinde Param Kart hediye edilecek. Kampanya boyunca 200 kişi toplam 1 Milyon TL değerinde Param Kart kazanacak.

 

Nescafe Gold Çekilişi hakkında sıkça sorulan sorular:

Şifreli ambalajların saklanması zorunlu mu? Evet. Çekiliş sonucunda kazanan talihlilerin hediyelerini alabilmeleri için kazandıkları şifreli Nescafe Gold paketini ibraz etmeleri gerekiyor.

Hediye edilecek ürünlerde veraset intikal vergisi ödenecek mi? Hayır. Hediye değeri muafiyet tutarının altında kaldığı için vergi doğmuyor.

Fiş veya fatura ibrazı gerekli mi? Hayır. Şifreli paketin ibraz edilmesi yeterli.

Şifreler paketlerin neresinde yazıyor? Şifreler ürünlerin dış ambalajı içinde yer alıyor.

Şifre gönderimi ücretli mi? SMS ile gönderimler ücretli. Ancak uygulama veya web sitesi üzerinden şifreleri ücretsiz olarak girebilirsiniz. Şifre girişi hakkında detaylı bilgi ve yönlendirmeyi şifre gir sayfamızda bulabilirsiniz.

Hangi numaraya SMS gönderebiliriz? SMS numarası: 7574

Hatalı mesajlarda ücret ödeniyor mu? Göndermiş olduğunuz tüm mesajlarda opertaör tarifeniz üzerinden ücret alınıyor ve bu mesajlar paketlerinizden düşülmüyor, ücretlendiriliyor. Size gelen mesajlarda ise, hata veya onay mesajları dahil, herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Hata mesajı alırsam ne yapmalıyım? Eğer ‘şifre hatalı’ veya ‘Kayıt Bulunamadı’ şeklinde mesaj alıyorsanız, ilk önce şifrenizi kontrol edin. Şifreyi doğru gönderdiğinizden emin olmanıza ragmen hata mesajı alıyorsanız şifrenizin daha önce kullanılıp kullanılmadığından emin olmaya çalışın.

SMS gönderdiğim hattın şahsıma ait olması gerekli mi? Hayır. Numaranın kimin üzerine kayıtlı olduğunun bir önemi bulunmuyor.

Adres bilgileri ikamet adresim mi olmalı? Başka bir adres girebilir miyim? Aynı adreste başka kişiler adına da kayıt yaptırabilir miyim? Adres sadece kazanmanız halinde size posta yolu ile tebligat yapılabilmesi için gerekli. Aynı adresi birden çok kişinin kullanmasında bir sakınca olmadığı gibi, istediğiniz adresi de kullanabilirsiniz. Buarad önemli olan bildirim yapıldığında size ulaşılabileceğinden emin olun, veya çekiliş sonuçlarını günü gününe takip edin, hak kaybına uğramayın.

Bilgilerimi hatalı girmem halinde düzeltme yapabilir miyim? Hayır. Güvenlik gereği girilmiş bilgilerde herhangi bir değişiklik yapılmıyor.

Param Kart’ı nerelerde kullanabilirim? Türkiye’deki tüm POS cihazlarında ve sanal POS kullanan tüm internet sitelerinde yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Diğer tüm sorularınızın cevaplarını katılım koşulları içinde bulabilirsiniz.

Bol şans...

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

CarrefourSA Knorr Çekilişi

CarrefourSA Knorr Çekilişi

2 hafta 115.692 ₺ 15 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı