Nescafe Şifre Gir 2021

Nescafe Şifre Gir 2021

Nescafe Şifre Giriş Sayfası

Nescafe Çekilişi Şifre Gönder 2021, Nescafe Şifre Gir, Nescafe BMW Çekilişi Şifre Gönder


Nescafe Çekilişi 20 Eylül 2021 tarihinde başladı. Nescafe Çekilişine katılmak için promosyonlu Nescafe 3'ü 1 Arada paketlerindeki şifreleri aşağıdaki görsele tıklayıp gönderebilirsiniz.

Nescafe Yeni Kampanya 2022

Yeni başlayan ve 16 Şubat 2023'e kadar devam edecek kampanya için yukarıdaki linke tıklayın..

 

Nescafe BMW Çekilişi Hakkında Özet Bilgiler:
Nescafe Çekilişi 20 Eylül 2021 tarihinde başladı. 4 ay 4 dönem devam edecek Nescafe Çekilişine katılmak için promosyonlu Nescafe 3'ü 1 Arada paketlerindeki şifreleri yukarıdaki görsele tıklayarak göndermek yeterli. Ayrıca Nescafe ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini, ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 7574’e SMS göndererek de katılabilirsiniz. Nescafe Çekilişi için her dönem 1 ay devam edecek ve her dönemin sonunda yapılacak çekiliş ile 1 kişi BMW 118i Sport Line Otomobil, 50 kişi iPhone 12 cep telefonu ve 50 kişi Apple AirPods kulaklık kazanacak.

Nescafe 3'ü 1 Arada Şifreleri hangi numaraya gönderilecek?
Ücretsiz şifre girişi yapmak istemiyorsanız Nescafe ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini, ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 7574’e SMS göndererek katılabilirsiniz. SMS ücreti operatöre göre değişmektedir. Şifreyi nereden girdiğinizin bir önemi yoktur.

Nescafe Çekilişi dönemler, hediyeler, kazananın ödeyeceği vergi hakkında tüm detayları ve katılım koşullarını detayları ile birlikte aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/nescafe-cekilisi-2021-3-donem

Önemli Not: Gönderdiğiniz şifreli ürün paketlerini okunabilir şekilde saklanmayı unutmayın.

Bol Şans…

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

8 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı