Nescafe Şifre Gir 2022 – 2023

Nescafe Şifre Gir 2022 – 2023

Nescafe Çekilişi Şifre Girişi

Nescafe Çekilişi Şifre Girişi 16 Şubat tarihinde sona erdi. Nescafe SMS ile Şifre Gönderimi Nereden Yapılır? Nescafe Şifre Gir Sayfası, Nescafe BMW Çekilişi Şifre Gönderimi Hakkında Tüm Detaylar…

Nescafe Çekilişine katılmak için promosyonlu Nescafe 3'ü 1 Arada ve/veya Nescafe 2si1 Arada paketlerindeki şifreleri aşağıdaki Nescafe görseline tıklayıp girebilirsiniz.

Nescafe Şifrelerini Nereden Girebilirim?

Nescafe Çekiliş Sonuçlarını ve güncel durumu takip edebileceğiniz adres:
https://www.kimkazandi.com/haber/nescafe-cekilis-sonuclari-3u1-arada

Nescafe Çekilişi için aşağıdaki Nescafe Şifre Gir görseline tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurarak şifrenizi girebilirsiniz. 


Nescafe 3'ü 1 Arada Şifre Gönderimi için SMS numarası ve gerekli bilgiler;
Nescafe Çekilişine SMS ile katılmak için; ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini, ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 7574’e SMS gönderebilirsiniz. SMS ücreti operatöre göre değişmektedir. Turkcell ve Türk Telekom Mobil için 1 TL, Vodafone için ise 0,65 TL olup kampanya süresi içinde operatörlerin fiyatlarda değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Ücretsiz şifre girişi yapmak için internet veya mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Şifreyi nereden girdiğinizin bir önemi yoktur.

Nescafe BMW Çekilişi Hakkında Özet Bilgiler
Nescafe Çekilişi 17 Ekim 2022 tarihinde başladı. 4 ay, 4 dönem olarak 16 Şubat 2023’e kadar devam edecek. Nescafe Çekilişine katılmak için promosyonlu Nescafe 3'ü 1 Arada veya Nescafe 2si1 Arada paketlerindeki şifreleri yukarıdaki kanallardan biri ile göndermeniz gerekiyor. Nescafe Çekilişi ile toplamda 404 kişi hediye kazanacak. Her dönem 1 kişiye BMW 118i, 25 kişiye iPhone 13, 25 kişiye Apple Airpods, 25 kişiye 5’er bin lira değerinde Param Kart Hediye edilecek. Ayrıca toplamda 25’er adet Oculus Quest, Xiaomi Mi Scooter, Apple iPad ve Casper Excalibur hediye edilecek. Hediyeler, katılım koşulları ve kampanya hakkında detaylı bilgi için: https://www.kimkazandi.com/kampanya/nescafe-cekilisi-2022

Önemli Not: Gönderdiğiniz şifreli ürün paketlerini okunabilir şekilde saklanmayı unutmayın.

Bol Şans..

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı