Nescafe Şifre Gir 2023-2024

Nescafe Şifre Gir 2023-2024

Nescafe Çekilişi Şifre Girişi

Nescafé Şifre Girişi için son gün 31 Ocak! Şifre girişini son güne bırakmayın! Nescafé Şifre Girişi nereden, nasıl yapılır? Şifre gönderimi, şifre giriş sayfası, şifre gönderimi hakkında tüm bilgiler ve yönlendirmeler..

Nescafe Şifre Girişi 31 Ocak 2024 akşamı sona eriyor. Şifreleri girmek için sayılı günler kaldı..
Nescafé şifre Girişi için üç farklı seçenekten istediğinizi seçebilirsiniz. SMS ile şifre ve kayıt bilgilerinizi gönderebilir, Nescafe Mobil Uygulaması veya Nescafe kampanya sayfası üzerinden şifre gönderimi yapabilirsiniz. Aşağıda üç farklı seçenek ve detaylarını bulabilirsiniz. 

Nescafé 3ü1 Arada, Kampanya Sayfası üzerinden giriş

Nescafé şifrelerini hem ücretsiz hem de hızlı şekilde girmek için Nescafe’nin kampanya adresini kullanabilirsiniz. Yukarıdaki başlığa tıklayıp açılan kampanya ekranındaki formu doldurarak çekilişe katılabilirsin. Aynı anda birden fazla şifre girişi yapmak da mümkün.


Nescafé3ü1 Arada, Ne’App Uygulaması ile giriş

Nescafé 3ü1 Arada paketlerindeki şifreleri girebilmek için Nescafe’nin NE’APP uygulamasını indirebilirsiniz. Mobil uygulamayı hem App Store, hem de Google Play’den ücretsiz olarak indirmek mümkün. Uygulama yaklaşık 45 MB büyüklüğünde yer kaplıyor.

Nescafé 3ü1 Arada, SMS ile Şifre Gönderimi

Nescafé Çekilişine SMS ile katılmak için; ürün ambalajı içerisindeki katılım şifresini, ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 7574’e SMS gönderebilirsiniz. SMS ücreti operatöre göre değişiyor. 2023 Ekim ayında, kampanyanın başladığı dönemdeki gönderim fiyatları; Turkcell için 1,99 TL, Türk Telekom Mobil için 1 TL, Vodafone için ise 0,88 TL şeklindedir, lütfen kampanya süresi içinde operatörlerin fiyatlarda değişiklik yapabileceğini unutmayın. Ücretsiz şifre girişi yapmak için internet veya mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Şifreyi nereden girdiğinizin bir önemi bulunmuyor.

 

Nescafé 3ü1 Arada Çekilişi hakkında detaylı bilgi; kampanya koşulları, dönemler, çekiliş ve ilan tarihleri, hediyeler hakkında bilgiler ve sıkça sorulan soruları kimkazandi kampanya sayfasında bulabilirsiniz: https://www.kimkazandi.com/kampanya/nescafe-cekilisi-2023

Nescafe Çekiliş Sonuçlarını dönem sonlarında çekiliş yapıldıkça aşağıdaki adresten takip edebilirsiniz: https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/nescafe-2023-cekilis-sonucu


Bol Şans..

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı