“Nesiller Boyu Gülümseyin” Fotoğraf Yarışması İçin Geri Sayım Başladı

“Nesiller Boyu Gülümseyin” Fotoğraf Yarışması İçin Geri Sayım Başladı

Son başvuru 17 Nisan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye yetişkin hasta bezi pazarının lideri Canped’in, bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “Nesiller Boyu Gülümseyin” fotoğraf yarışması için geri sayım başladı. 17 Nisan tarihine kadar, yaşadığı hayat boyunca ardında onlarca yıl, binlerce güzel hikaye saklayanların portrelerini  fotoğrafa en iyi yansıtanlar, birbirinden değerli ödüllerin de sahibi olacak.

 

Canped’in hayat verdiği ve nesilleri fotoğraf sanatı ile aynı karede buluşturan fotoğraf yarışması “Nesilller Boyu Gülümseyin”, Türkiye’nin dört bir yanından başvurularını almaya devam ediyor. “Yorgun Yıllar” teması doğrultusunda yarışmaya katılanların ödüllendirileceği yarışmada, Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları Emre İkizler, Erdal Yazıcı, Gülnur Sözmen ile Canped Ürün Müdürü Tuna Özcan jüri üyeleri olarak yer alıyor.

 

17 Nisan 2015’e kadar başvuruların devam edeceği  yarışmada dereceye giren eserler 22 Nisan 2015 tarihinde açıklanacak. Birinci seçilecek eser 5 bin, ikinci eser 3 bin 5 yüz, üçüncü eser ise 2 bin TL ile ödüllendirilecek. Yarışma sonucunda mansiyona layık görülen 3 eser sahibine 500 TL’lik para ödülü verilirken, Canped Özel Ödülünü kazananlar da bin TL’nin sahibi olacak. Yarışmaya Instagram’dan katılan fotoğraflar arasından birinci seçilen eserin sahibine ise Nikon Coolpix S4200 makine hediye edilecek.

 

Dijital ve dijital ortama aktarılmış, renkli ya da siyah-beyaz fotoğrafları ile yarışmaya katılmak isteyen fotoğraf severler, www.nesillerboyugülümseyin.com adresi üzerinden şartnamede yazılı teknik bilgiler doğrultusunda yükleme yapabilecek.

 

http://www.nesillerboyugulumseyin.com/public/

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı