No Filter Club yarışması kazandırıyor

No Filter Club yarışması kazandırıyor

Jüriyi etkile kazan

Beymen Club, “Filtresiz Şehir” fotoğraf yarışmasıyla moda, şehir ve fotoğraf tutkunlarını bir araya getiriyor. “Dışarı çık. Şehrin en doğal ışığını yakala. Filtre kullanma” mottosuyla düzenlenen fotoğraf yarışmasına katılmak isteyenlerin#nofilterclub hashtag’iyle şehrin doğal güzelliklerini çekip instagram dan paylaşmaları yeterli oluyor.

 

11 Nisan’da başlayan ve 18 yaşından büyük herkesin katılabileceği “Filtresiz Şehir” Fotoğraf yarışmasının jürisi Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili,Beymen Pazarlama Direktörü Elif TellaloğluFotoğraf Sanatçıcısı Koray BirandBeymen Tasarımcısı Aslı AbassoğluTarihçi ve Seyahat Yazarı Saffet Emre Tonguç ve Blogger Billur Saatçi’den oluşuyor. 8 Mayıs’a kadar katılımların alınacağı yarışmanın derceye giren eserlerinden Beymen Club vitrinlerinde dijital bir sergi oluşturulacak.

 

Sergiye dahil olmanın yanısıra jüri tarafından belirlenen ilk 3 isme Beymen Club dan birinciye 3.000 TL’lik, ikinciye 2.000 TL’lik ve üçüncüye 1.000 TL’lik hediye çeki armağan edilecek.

 

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi için beymenclub.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

2 ay 2.000.000 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı