“Ofisteki vazgeçilmez” kaktüs oldu

“Ofisteki vazgeçilmez” kaktüs oldu

1000 TL hediye çeki kazandı
Ankara – Ofis Tekin Exclusive’in Twitter’da başlattığı “Ofisteki Vazgeçilmezim” yarışması sona erdi. Yarışmada birinciliği kaktüs fotoğrafıyla Emre Şerife Ezin elde etti.
 
Büro ofis mobilyalarında en çok kullanılan objeyi tespit etmek amacıyla yapılan yarışmada, #ofistekivazgecilmezim hashtagiyle 500’e yakın fotoğraf paylaşıldı.
 
Ödülün Ofis Tekin Exclusive mağazalarında kullanılmak üzere 1000 TL’lik hediye çeki olduğu yarışmada, seçici kurul gelen retweet sayısını da göz önünde bulundurarak kaktüs bitkisiyle yarışmaya katılan Emre Şerife Ezin adlı kullanıcıyı birinci seçti.
Yarışmada, sıradan ofis fotoğrafları beklerken, kaktüs gibi sıra dışı bir bitkinin en yüksek reel retweet sayısına ulaşmasının kendilerini oldukça şaşırttığını belirten Ofis Tekin Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, şunları söyledi:
“Yarışmamıza gösterilen büyük ilgi bizleri çok mutlu etti. Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. Kaktüsün ofisteki en vazgeçilmez unsur olmasını doğrusu beklemiyorduk. Ama biraz sorgulayınca çalışma ortamlarında elektronik cihazlar nedeniyle maruz kaldığımız radyasyonu engellemesi, çalışma alanını daraltmaması, bakımının kolay olması bu bitkiyi ilk sıraya taşıdığını gördük. Birincimizi tebrik ediyor ve şimdiden hediye çekini mutlu günlerde kullanmasını diliyoruz.”
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Metin Helva iPhone Çekilişi

Metin Helva iPhone Çekilişi

1 ay 86.963 ₺ 99 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı