Opet Çekiliş Sonuçları 2022

Opet Çekiliş Sonuçları 2022

Opet Çekiliş Sonuçları – 2. Dönem

Opet 3. Dönem Çekiliş Sonuçları Açıklandı! Opet Çekiliş Sonucu kazanan isimler belli oldu! 3. Dönem Opet Çekilişi ne zaman yapıldı? 3. Dönem Opet Çekiliş Sonuçları ne zaman açıklandı? Opet Çekiliş Sonucu akaryakıt kartı kazananlar hediyelerini nasıl kullanacak? Opet Çekiliş Sonucu verilecek hediyeler hakkında detaylı bilgiler...

 

Opet 1.Dönem Çekilişi için katılımlar 30 Haziran, 2.Dönem Çekilişi için katılımlar, 3.Dönem Çekilişi için katılımlar ise ise 31 Ağustos'ta sona erdi. Opet Çekilşleri hakkında güncel durum ve detaylı bilgiler yazımızda..

Opet Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
Opet 3.Dönem Çekiliş Sonuçları 14 Eylül 2022 günü ilan edildi.Çekiliş sonucu kazananların tam listesini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/opet-30yil-3donem-cekilis-sonucu
Opet 2.Dönem Çekiliş Sonuçları 16 Ağustos 2022 günü ilan edildi.Çekiliş sonucu kazananların tam listesini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/opet-30yil-2donem-cekilis-sonucu
Opet 1.Dönem Çekiliş Sonuçları 26 Temmuz 2022 Salı günü ilan edildi. Çekiliş sonucu kazananların tam listesini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/opet-30yil-1donem-cekilis-sonucu

Opet Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?
Opet 3. Dönem Çekilişi 8 Eylül günü saat 11:00'de noter huzurunda ve halka açık olarak yapıldı.

Opet Çekilişinde Verilecek Hediyeler ve Kullanım Koşulları;
Opet Çekilişi ile her dönem 300, toplamda ise 900 kişiye 150’şer litrelik akaryakıt (puan) hediye edilecek. Akaryakıt puanlar Opet Kart’lara yüklenecek ve 25 Kasım 2022 tarihine kadar kullanılabilecek. Yüklenen akaryakıt puanları benzin veya motorin alımlarında geçerli ve kazanan talihlinin katıldığı ildeki birim fiyata göre 150 litrenin karşılık geldiği tutara göre yapılacak. Puanlar market vb alışverişlerde kullanılamayacak.

Opet Çekilişi Hakkında Genel Bilgi ve Kampanya Katılım Koşulları;
Opet Çekilişine katılmak için 31 Ağustos tarihine kadar Opet istasyonlarından Opet Kart ile akaryakıt alımı yapmak gerekiyor. Her 300 liralık benzin veya mazot alımında 1 çekiliş hakkı veriliyor. Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için: https://www.kimkazandi.com/kampanya/opet-30yil-cekilisi-2donem

Opet Çekilişi için kaç katılım hakkım var?
Opet Çekilişi için kaç adet çekiliş hakkınız var, aşağıdaki linkten giriş yaparak sorgulayabilirsiniz.
https://maviprogram.opet.com.tr/giris.aspx

Opet Kart’ı olmayanlar için;
Çekilişe katılmak için Opet Kart sahibi olmanız gerekiyor. Mavi Program’a üye olduğunuzda ise 3 kat çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Opet Kart almak ve Mavi Programa katılmak için bu linki kullanabilirsiniz:
https://maviprogram.opet.com.tr/kayit_ol.aspx

Opet Kart ve Mavi Program hakkında detaylı bilgileri, çekiliş için gerekli detayları, şansınızı arttırmanın yollarını ve tüm bilgileri kampanya sayfamızda bulabilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/kampanya/opet-30yil-cekilisi-1donem

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

7 saat 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı