Ozmo 15. Yıl Çekiliş Kampanyası başladı!

Ozmo 15. Yıl Çekiliş Kampanyası başladı!

15 Haziran'da sona erecek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OZMO  15. YIL KAMPANYASI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI, TALİHLİLER ARASINDA MISIN? TIKLA, ÖĞREN!!!

 

Çocukların efsane markası Ozmo, 15. yılını büyük bir kampanyayla kutluyor. Yenilikçi ve lezzetli ürünlerini tüketicileriyle buluşturan Ozmo’nun düzenlediği kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile 5 aile Europa Park tatili, 15 kişi Apple iPad Mini ve 150 kişi Salcano bisiklet kazanma şansı yakalayacak. 17 Nisan’da başlayacak kampanya 15 Haziran’da sona erecek.

 

Çocuk ürünleri kategorisindeki ürünleriyle evlerin tatlı miniklerine eğlence ve macera dolu bir dünya sunan Ozmo, 15. yaşını büyük bir coşkuyla kutluyor. Leziz ve yenilikçi ürünleriyle çocukların vazgeçilmezi olan Ozmo, başarısında en büyük katkıya sahip olan çocuklar ve ailelerine düzenlediği süper kampanyasıyla teşekkür ediyor. 

 

Çikolata, bisküvi, kek ve kahvaltılık gevrek kategorilerindeki ürünleriyle fark yaratan Ozmo’nun kampanyasına katılmak çok kolay. Ozmo paketlerinden çıkan kodu mesajının başına OZMO yazıp, ürün kodu, ad-soyad ve adres bilgilerini aralarında boşluk bırakarak SMS ile 6270’e gönderenler çekiliş hakkı kazanacak.

 

17 Nisan’da başlayacak ve 15 Haziran’da tamamlanacak kampanyanın sonunda yapılacak çekilişle 5 aile Europa Park’a gitme şansı yakalayacak. Almanya’da yer alan Europa Park, çocuklara sınırsız eğlence ve macera sunarak onları masal dünyasının içine taşıyacak. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinin özelliklerini vurgulayan konuların kullanıldığı eğlence parkı Europa Park’ta oluşturulan bölgelerde çocuklar ülkeleri oyunlarla daha yakından tanıma fırsatı bulacak.  Europa Park’ta tropik adalardan, yemyeşil ormanlara kadar farklı birçok tema park bulunuyor. Bir rüya şehri olan Europa Park’ta çocuklar eğlence ve şovların yanı sıra dev roller coaster ve daha birçok heyecanlı oyun ile unutulmayacak dakikalar geçirecek.

 

Ayrıca çekilişle belirlenecek talihlilerden 15 kişi Apple iPad Mini ve 150 kişi de Salcano bisiklet kazanacak. 

 

OZMO  15. YIL KAMPANYASI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI, TALİHLİLER ARASINDA MISIN? TIKLA, ÖĞREN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Metin Helva iPhone Çekilişi

Metin Helva iPhone Çekilişi

1 ay 86.963 ₺ 99 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı