Panora AVM Mercedes Araba Çekilişi Sonuçlandı!

Panora AVM Mercedes Araba Çekilişi Sonuçlandı!

Araç kampanyası çekiliş serisinde Mercedes- Benz CLA 200 FL AMG hediye eden Panora AVM, şanslı isimleri Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş ile belirledi.

Araç kampanyası çekiliş serisinde 3 adet 2016 model Mercedes- Benz CLA 200 FL AMG hediye eden Panora AVM, şanslı isimleri Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş ile belirledi. Talihliler arasında bulunan Hülya Apak aracını teslim aldı.

Yaklaşık 180 bin TL değerindeki lüks otomobilin sahibi olan Hülya Apak, alışveriş merkezinden aldığı yatak alışverişi ile çekilişe girmeye hak kazanmıştı. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş ile talihliler arasında yerini alan Apak, hayal ettiği otomobile kavuşmanın sevincini yaşadı. “Nisan ayında doğum günüm var benim için erken bir doğum günü hediyesi oldu. Daha önce bu tarz çekilişlerin doğruluğuna hiç inanmazdım. Bu konuda Panora’ya ayrıca çok teşekkür ederim bu tarz kampanyaların doğruluğuna inandırdığı için. Mercedes çok beğendiğim bir arabaydı ancak yeterli maddi gücüm olmadığı için hep hayalini kurardım. Şimdi ona sahip olmak beni çok mutlu ediyor” dedi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı