Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde kırmızı halıda olma şansı

Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde kırmızı halıda olma şansı

jüriyi etkile kazan

Pantene işbirliğiyle gerçekleşen, Türkiye’nin sanat dünyasının en önemli yıldızlarını bir araya getiren “Pantene Altın Kelebek Ödülleri” için geri sayım başladı… Bu yıl 43.sü gerçekleşecek ödül töreninde Hürriyet ve Hürriyet Kelebek yazarlarından oluşan jürinin belirlediği adaylardan, kazanan isimleri geçen senelerde de olduğu gibi bu yıl yine okuyucular belirleyecek.

 

“Pantene Altın Kelebek Ödülleri” sürprizleri şimdiden başladı…

Sürprizlerle dolu bu özel gecenin heyecanına siz de ortak olmaya ne dersiniz?  “Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin resmi internet sitesi www.pantenealtinkelebekodulleri.com’da sevdiğiniz yıldızlara oy verdikten sonra "Gecenin Yıldızı Ol" bölümüne tıklayarak kırmızı halı hayalinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Güçlü ve sağlıklı görünen saçlarınızla çektiğiniz fotoğrafı siteye yükleyerek, Pantene Altın Kelebek Özel Jürisi'nin seçimleriyle bu büyülü gecede benzersiz deneyimler yaşayacak 10 şanslı kişiden biri olmaya hak kazanabilirsiniz. 

Pantane Altın Kelebek Ödül gecesinden önce 10 şanslı kişiye özel yapılacak atölye çalışmasında kazanan isimler, Pantene marka elçisi Neslihan Atagül’den sağlıklı saçlar için bakım sırlarını öğrenecekler. Ayrıca seçilen kızlar, ünlü bloggerlar Rüya Büyüktetik, Elif Tanrıverdi ve vlogger Cansu Akın’dan, Stilist Başak Dizer’den ve Hürriyet yazarı Sibel Arna’dan saç bakım tüyoları ve moda danışmanlığı alacaklar. Ayrıca Pantene özel jürisi tarafından bu sene “Pantene Yıldızı Parlayanlar” kategorisinde ödüle layık görülen Simge Sağın, Melisa Aslı Pamuk ve Dilan Çiçek Deniz’den geceye hazırlanma tüyoları edinecekler. Seçilecek 10 şanslı kişi aynı gün içerisinde Pantene saç stilisti Önder Tiryaki ve makyaj artisti Rıfat Yüzüak’tan kırmızı halıda parlamanın, sağlıkla parlayan güçlü Pantene Saçı’na sahip olmanın sırlarını öğrenecekler. 

 

Kırmızı halıda #PanteneSaçı’nı temsil edip, birbirinden ünlü yıldızlarla unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsanız hemen www.pantenealtinkelebekodulleri.comadresini ziyaret edip oylamaya katılın, “Gecenin Yıldızı Ol” sekmesinden fotoğrafınızı yükleyin.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı