PAŞABAHÇE’DEN KEYİFLİ OYUN: ‘bak+cam bul+cam bor+cam’

PAŞABAHÇE’DEN KEYİFLİ OYUN: ‘bak+cam bul+cam bor+cam’

Paşabahçe facebook'ta kazandırıyor
Paşabahçe, Ramazan ayında ‘Sahur ve iftarda ne pişirsem?’ sorusunu ortadan kaldıran keyifli bir Facebook oyunu hazırladı. Görsel hafızası ve yemek bilgisine güvenenler ‘bak+cam bul+cam bor+cam’ oyunu sayesinde Borcam seti kazanıyor.
 
14.07.2014 – Paşabahçe, 28 yıldır beğeniyle takip edilen markası Borcam için sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta eğlenceli bir oyun düzenledi. https://www.facebook.com/pasabahce adresinde hazırlanan ‘bak+cam bul+cam bor+cam’ oyununda görsel hafızası ve yemek bilgisine güvenenler kazanıyor. 
 
‘Sahur ve iftarda ne pişirsem?’ sorusunu ortadan kaldıran oyunda haftalık soruları doğru yanıtlayan 40 kullanıcı 40 Borcam seti kazanma şansına sahip oluyor.
 
‘bak+cam bul+cam bor+cam’ nasıl oynanıyor
Oyunda kullanıcıların her soruda karşılarına çıkan farklı 2 resmin anlamlarını birleştirerek yemek isimlerini doğru tahmin etmeleri gerekiyor. Doğru tahmin edilen yemekler Borcam içerisinde gösteriliyor. Ramazan ayı boyunca sürecek oyun, toplam 40 sorudan oluşuyor. Facebook kullanıcılarının her hafta yapılacak olan çekilişe katılması için o haftaki 10 soruyu doğru cevaplaması yetiyor. Her hafta farklı tarifler ve hediyeler yakalama şansı oyunu dinamik kılıyor. 
 
Oyunda kullanıcılar bilemedikleri sorularda ya da canları bittiğinde arkadaşlarını davet ederek, harf açtırabiliyor ya da can kazanabiliyorlar. Kullanıcılar birbirinden ilginç yemek isimlerinin tariflerini hem paylaşabiliyor hem de bilgisayarlarına indirebiliyorlar. Böylece istedikleri zaman tariflere ulaşabiliyorlar. Mutfaklara kolaylık, sofralara şıklık sağlayan Borcamlar, farklı tarif alternatifleri ile Ramazan döneminin de öne çıkanı oluyor. Oyundan edinilen tarifler ise Borcam’ın geniş kullanım alanı sayesinde Ramazan sofralarında yerlerini alıyor. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı