Paycell Çekiliş Sonuçları 2022

Paycell Çekiliş Sonuçları 2022

Paycell Yılbaşı Çekilişi ve Yeni Yıl Çekiliş Sonuçları

Paycell Çekiliş Sonuçları... Paycell Yeni Yıl Çekiliş Sonuçları 21 Ocak’ta Açıklandı. Kazananların listesi kimkazandi.com’da.. Paycell Yılbaşı Çekilişi ise 22 Ocak tarihinde yapılıyor. Paycell Yılbaşı Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? İşte Paycell Yeni Yıl Çekilişi ve Yılbaşı Çekilişi hakkında merak edilenler, her iki çekilişin de detaylı bilgisini yazımızda bulabilirsiniz...

 

Paycell 2022’ye iki çekilişle birden giriyor. İşte detaylar..

Paycell Yeni Yıl Çekilişi
Paycell Yeni Yıl Çekilişi 19 Ocak tarihinde noter huzurunda yapıldı. Paycell Yeni Yıl Çekilişine toplam 367.000 katılım oldu. Paycell Çekiliş Sonucu 2 adet iPhone 13 cep telefonu, 3 adet Apple Watch Series 7 akıll saat ve 5 adet Apple Airpods 3. Nesil sahibini buldu.

Paycell Yeni Yıl Çekiliş Sonuçları, 21 Ocak’ta açıklandı, işte kazananların listesi:
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/paycell-yeni-yil-2022-cekilis-sonucu

Paycell Yeni Yıl Çekiliş Sonuçları resmi olarak da gazetede ilan edildi. Gazete ilanı tebliğ niteliği taşıyor ancak kazananlara ayrıca posta yolu ile tebligat yapılacak.

Paycell Yılbaşı Çekilişi
Paycell Yılbaşı Çekilişi için katılımlar 21 Ocak 2022 gecesi sona erdi. Paycell Yılbaşı Çekilişi ile ikramiye kazananlar 3 Şubat 2022 tarihinde yapılacak çekiliş ile belli olacak.

Paycell Yılbaşı Çekiliş Sonuçları
Paycell Yılbaşı Çekiliş Sonuçları ise iki hafta sonra, 7 Şubat 2022 tarihinde ilan edilecek. Paycell Yılbaşı Çekiliş Sonuçları açıklandığı anda sonuç sayfasında bulabilirsiniz:
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/paycell-yilbasi-2022-cekilis-sonucu

Paycell Çekilişlerine Nasıl Katıldılar?
Paycell Yeni Yıl Çekilişi için;

Google Play veya Apple Store’dan “Paycell Turkcell Mobil Ödeme” yöntemini kullanarak ödeme yapanlar çekilişe katıldılar. Paycell Yeni Yıl Çekilişi 9 Aralık 2021 - 9 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleşti. Paycell Yeni Yıl Çekilişi hakkında detaylı bilgi için; https://www.kimkazandi.com/kampanya/paycell-yeni-yil-cekilisi-2022

Paycell Yılbaşı Çekilişi için;
Paycell uygulamasında yer alan “Çekiliş Başvuru Formunu Doldur” butonunu tıklayarak açılan forma ad, soyad ve adres bilgilerini girenler çekilişe katıldılar. Paycell Yılbaşı Çekilişi 8 Aralık 2021 - 21 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleşti. Paycell Yılbaşı Çekilişi hakkında daha detaylı bilgileri kampanya sayfasında bulabilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/paycell-yilbasi-cekilisi-2022

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

Adidas Paris Seyahati Çekilişi

1 gün 172.000 ₺ 250 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı