Pegasus Hediye Bilet Yarışması 2022 Haziran

Pegasus Hediye Bilet Yarışması 2022 Haziran

Pegasus Metaverse Hediye Bilet Yarışması

Pegasus Hediye Bilet Yarışması ve Katılım Koşulları... Metaverse’de 13-126 koordinatlarındaki Pegasus Decentraland’de Hediye Bilet Kazanma Şansı.. İşte tüm detaylar...


Pegasus Bilet Yarışması için katılımlar 26 Haziran tarihine kadar devam ediyor. Pegasus Hediye Bilet kazanmak için aşağıdaki adımları izleyerek yurt dışı uçak bileti kazanabilirsiniz.

Pegasus Bilet Yarışması Hakkında Genel Bilgi;
Pegasus Hediye Bilet Yarışması Metaverse’de Decentraland platformu üzerinde gerçekleştiriliyor. Decentraland’de Pegasus Kioskundan ücretsiz giriş bileti alıp, günün belirli saatlerinde aktif olan butonlara basan Pegasus BolBol Üyeleri tek yön ücretsiz yurt dışı uçak bileti kazanıyor.

Pegasus Bilet Yarışması Nasıl Katılırım?
Hediye Bilet kazanmak için Metaverse’de Decentraland’e sıcak cüzdan ile giriş yapmanız, Pegasus Decentraland'de etkinlik alanının sağ ön köşesinde bulunan Pegasus’un özel tasarım kiosk modelinden ücretsiz NFT giriş bileti alarak Pegasus etkinlik alanına girmeniz gerekiyor. Etkinlik alanı içinde günün belirli saatlerinde aktif olacak özel tasarım butonlara basarak, seçeceğiniz yurtdışı destinasyona tek kişilik tek yön uçak biletini ücretsiz alabilirsiniz. Hediye uçak bileti yarışmasına katılmak için Pegasus BolBol üyesi olmanız gerekiyor. Üyelik ücretsiz. Pegasus Decantaland  13, -126 koordinatlarında bulunuyor.

 

Pegasus Bilet Yarışması Katılım Linki
https://play.decentraland.org/

Pegasus Bilet Yarışması Katılım Tarihi
Pegasus Bilet Yarışması 27 Mayıs 2022 saat 12:00 ile 26 Haziran 2022 saat 23:59 tarihleri arasında katılım sağlanıyor.

Pegasus Bilet Yarışması ile Verilecek Hediyeler
1 adet talihlinin seçeceği ülkeye tek kişi tek yön yurt dışı uçak bileti. Hediye bilet şifre olarak veriliyor ve 15 ağustos’tan önce bilete çevrilmesi gerekiyor.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

TCL Arsenal Çekilişi

TCL Arsenal Çekilişi

3 ay 670.690 ₺ 20.000 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı