Pegasus'tan 1 Milyon TL değerinde Uçuşpuan Kampanyası

Pegasus'tan 1 Milyon TL değerinde Uçuşpuan Kampanyası

30 Nisan'a kadar puanları topla
En kolay UçuşPuan kazandıran program Pegasus Plus, 1 Milyon üyeye ulaşması şerefine gerçekleştirdiği sürpriz kampanya ile 10 - 30 Nisan tarihleri arasında bilet alan tüm üyelere toplam 1 Milyon TL değerinde UçuşPuan hediye ediyor. 
 
 
İstanbul, 11 Nisan 2014 - #atlayıpgitsem diyen misafirlerine her fırsatta, uçuş ağında bulunan 33 ülkede 80 farklı noktada farklı yerler görmeleri ve yeni lezzetler tatmaları için ilham ve imkân veren Pegasus Hava Yolları, artısı bol uçuş programı Pegasus Plus ile yeni bir kampanyaya imza atıyor. 
 
10 - 30 Nisan tarihleri arasında flypgs.com’dan bilet alan tüm Pegasus Plus üyeleri, 5 TL’den 1000 TL’ye kadar UçuşPuanlardan birine sahip olacaklar. Pegasus Plus üyeleri kazanacakları UçuşPuan’larla daha fazla uçma şansı elde edecek.
 
Bilet almak sizden, UçuşPuan kazandırmak Pegasus’tan
 
Kampanyadan yararlanmak isteyen misafirler, Pegasus’un ana satış kanalı flypgs.com üzerinden Pegasus Plus hesabıyla sisteme giriş yapabilirler. Üyelik kodu olarak kullandıkları cep telefonu numaralarını yazarak biletlerini satın alan tüm Pegasus Plus üyesi misafirler 3 ay boyunca kullanabilecekleri sürpriz UçuşPuanlarına 3 iş günü sonunda sahip olabilecekler. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Nescafe Xpress Çekilişi 2024

Nescafe Xpress Çekilişi 2024

5 ay 6.066.804 ₺ 24 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı