Penelope eski aşkların sırrını paylaşıyor

Penelope eski aşkların sırrını paylaşıyor

Aşk Yastığı Kazanma Şansı
14 Şubat Sevgililer Günü’nü özel bir kampanya ile kutlayan Penelope, “eski aşkların sırrı”nı, kalbi aşkla atanlar ile paylaşıyor. Sosyal medya hesapları üzerinden yürütülen kampanyada 14 Şubat’a kadar sevgilisi ile siyah beyaz fotoğrafını paylaşanlar Penelope “aşk yastığı”nı kazanma şansına sahip olacak. 
 
Türkiye’nin premium yastık-yorgan markası Penelope uyku ürünlerindeki uzmanlığı ile 21 kıştır size sevgiyle sarılıyor. 14 Şubat’ı da “eski aşkların sırrı” ile kutluyor. Geçmiş yıllarda yeni evlenen çiftlere “bir yastıkta kocayın” sözleriyle mutluluklar dilenirdi ve gelinlerin çeyizinde de mutlaka eşlerin birlikte kullanacağı uzun bir yastık olurdu. Penelope buradan hareketle tasarladığı “aşk yastığını” Sevgililer Günü’nde kalbi aşkla atanlara hediye ediyor. 14 Şubat’a kadar Penelope’nin Facebook, Twitter ya da Instagram sayfasını beğenip, sevgilisiyle siyah beyaz bir fotoğrafını yorum kısmında paylaşanlar “aşk yastığı”nı kazanma şansı yakalayacak. 
 
Marmara Forum AVM, Akbatı AVM, Buyaka AVM, Akasya AVM mağazaları ile hizmet veren Penelope ürünleri, Türkiye’nin pek çok noktasındaki çeyiz mağazası ile www.uykumgeldi.com’da da satışa sunuluyor. Penelope Mağaza’larının haricinde www.pnlp.com adresinden size en yakın satış noktalarına da ulaşabilirsiniz. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı