Petlas talihlileri otomobillerine kavuştu

Petlas talihlileri otomobillerine kavuştu

Darısı başına haberi:)

Kampanyalarıyla 2015’e damga vuran ve tüketicilerinin yüzünü güldüren AKO markaları Petlas ve Starmaxx’ın düzenlediği araç çekiliş kampanyasında talihli­ler araçlarına kavuştu. AKO yetkililerinin katılımıyla Özcan Plaza’da yapılan tören sonrası araçlarını teslim alan talihliler, mutluluklarını aileleriyle paylaştı.

AKO markaları Petlas ve Starmaxx’dan 1 Eylül – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında her 400 TL’lik kış lastiği alışverişleri için bir çekiliş hakkı kazanarak 7 adet Mercedes CLA 200’den birini kazanma şansı elde eden kullanıcılar arasından çekilişle belirlenen talihliler araçlarını Özcan Plaza’da gerçekleştirilen etkinlikle teslim aldı. Ayrıca yetkili bayiler arasında yapılan çekilişle belirlenen ve Fiat Doblo Maxi kazanan 5 bayiye yeni araçları AKO yöneticileri tarafından teslim edildi.

 

Lastikleri çalındı Mercedes kazandı.

Araç teslim töreninde talihliler kampanyaya ilişkin görüşlerini de paylaştı. Mercedes CL 200 kazanan Deniz Aydın, mevcutta kullandığı aracının kış lastiklerinin çalınması üzerine Petlas’tan yeni kış lastikleri aldığını ve kampanya kapsamında da Mercedes kazandığını belirtti. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı