Pharmaton TikTok Dans Yarışması

Pharmaton TikTok Dans Yarışması

Pharmaton RLX’ladansla TikTok Dans Yarışması

Pharmaton TikTok Dans Yarışması için katılımlar 15 Haziran 2023 tarihinde sona erdi. 

Pharmaton TikTok Yarışmasına katılmak için TikTok hesabınız üzerinden @pharmatontr hesabını takip edip, hesapta yayınlanacak 10 saniyelik özel dans koreografisine bağlı ve kareografiyi tamamlayıcı olarak oluşturulmuş kendi dans videonuzu #rlx’ladansla etiketleriyle paylaşmanız gerekiyor.

Pharmaton TikTok Dans Yarışması Sonuçları 23.06.2023 tarihinde ilan edilecek.

Yarışmada değerlendirmeler jüri tarafından; dans yeteneği, kareografiye uygunluk, yaratıcılık, farklılık kriterlerine göre yapılacak. Yarışma sonucu 1 kişi Apple Airpods Pro, 9 kişi JBL Kulaklık kazanacak.

PHARMATON DANS YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI
Bu yarışma Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 28.04.2023 tarihli ve E-58259698.255.05.02-36745 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında Türkiye genelinde düzenlenmektedir.
05.05.2023 (Saat:00.01)-15.06.2023 (Saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde www.tiktok.com(ücretsiz) internet sitesine kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak @pharmatontr hesabını takip edip, hesapta yayınlanacak 10 snlik özel dans koreografisine bağlı ve kareografiyi tamamlayıcı olarak oluşturulmuş kendi dans videosunu #rlx’ladansla etiketleriyle paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır.
Paylaşımlar dans yeteneği, kareografiye uygunluk, yaratıcılık, farklılık kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek ve 1 kişi Apple Airpods Pro, 9 kişi JBL Kulaklık kazanacaktır.
Sonuçlar 23.06.2023 tarihinde @pharmatontr sayfasında yayınlanacaktır.
Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
İkramiye kazanan katılımcılar, isminin @pharmatontr TikTok hesabında bahsetme (mention) yoluyla açıklanmasını kabul etmiş sayılır.
Kampanya sonunda kazanan kişiler ile direkt mesaj (DM) yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad, iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş.sorumlu değildir.
Kampanyaya Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş.ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ve tüzel kişiler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanmış olsa dahi ödülü teslim edilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş.kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş.sorumlu değildir.
Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş.Kampanya Katılım Koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş.tarafından yapılacaktır. Opella Healthcare Tüketici Sağlığı A.Ş.bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

Migros Fairy Çekilişi Haziran 2024

1 ay 1.897.640 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı