Power Fm Amerika'ya gönderiyor

Power Fm Amerika'ya gönderiyor

Tura Turizm ile 8 gece 9 gün çift kişilik Amerika seyahati

- Bu yarışmaya  18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir.
- Talihlinin  seyahat  tarihini  de içine alan ve en az o tarihten itibaren  6 ay geçerli pasaportunun bulunması gereklidir.
- Talihlinin geçerli Amerika vizesi olmaması durumunda vize alma sorumluluğu kendisine aittir.
- Hava alanı masrafları talihlilere aittir.
- Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.
- Talihlinin yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.
- Katılımcılar, hediyeden yararlanmak için,istenilen  blgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.
- Talihlinin konaklama, ulaşım şartları  Power FM tarafından belirlenir.
- Power Fm bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir.Uymaması dahilinde  veya başına gelebilecek her türlü  yasal,kanuni,sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm kişi/kişilerden sorumlu değildir.
- Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.
- Yarışmanın şartları DJ tarafından canlı yayında açıklanacaktır.
- Tura Turizm'den kazanılacak olan NewYork-Orlando-Miami seyahati 1 Ocak 2019-10  Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleştirlilecektir.Talihli seyahat planını Tura Turizm ile gitmeyi planladıgı tarihten 2 ay evvel belirlemelidir.Bayram ve özel günler haric ,talihli tarafından talep edilen tarihler Tura Turzim'in doluluk oranına uygunluk sağlayamaz ise  beraber karar verecekleri bir tarihte talihli sehayatini gerçekleştirebilecektir.
- Yarışma 31.12.2018   günü saat: 14:00 -18:00 arası yapılacaktır.
- Uçak/Otel rezervasyonları yapıldıktan itibaren herhangi bir değişiklik gerçekleştirilemez.
- Talihlilerin tüm seyahat ve seyahat paketi içindeki var olan aktiviteler boyunca onları koruyacak bir seyahat sigortasına sahip olması gerekmektedir.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı