Power Fm Amerika'ya gönderiyor

Power Fm Amerika'ya gönderiyor

Tura Turizm ile 8 gece 9 gün çift kişilik Amerika seyahati

- Bu yarışmaya  18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir.
- Talihlinin  seyahat  tarihini  de içine alan ve en az o tarihten itibaren  6 ay geçerli pasaportunun bulunması gereklidir.
- Talihlinin geçerli Amerika vizesi olmaması durumunda vize alma sorumluluğu kendisine aittir.
- Hava alanı masrafları talihlilere aittir.
- Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez.
- Talihlinin yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.
- Katılımcılar, hediyeden yararlanmak için,istenilen  blgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.
- Talihlinin konaklama, ulaşım şartları  Power FM tarafından belirlenir.
- Power Fm bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir.Uymaması dahilinde  veya başına gelebilecek her türlü  yasal,kanuni,sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm kişi/kişilerden sorumlu değildir.
- Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.
- Yarışmanın şartları DJ tarafından canlı yayında açıklanacaktır.
- Tura Turizm'den kazanılacak olan NewYork-Orlando-Miami seyahati 1 Ocak 2019-10  Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleştirlilecektir.Talihli seyahat planını Tura Turizm ile gitmeyi planladıgı tarihten 2 ay evvel belirlemelidir.Bayram ve özel günler haric ,talihli tarafından talep edilen tarihler Tura Turzim'in doluluk oranına uygunluk sağlayamaz ise  beraber karar verecekleri bir tarihte talihli sehayatini gerçekleştirebilecektir.
- Yarışma 31.12.2018   günü saat: 14:00 -18:00 arası yapılacaktır.
- Uçak/Otel rezervasyonları yapıldıktan itibaren herhangi bir değişiklik gerçekleştirilemez.
- Talihlilerin tüm seyahat ve seyahat paketi içindeki var olan aktiviteler boyunca onları koruyacak bir seyahat sigortasına sahip olması gerekmektedir.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

Tekira AVM Ford Puma Çekilişi

3 ay 771.600 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı