Pril Hamarat Bayanını Arıyor

Pril Hamarat Bayanını Arıyor

Birincileri Sürprizler Bekliyor

Hamarat hanımlar, yorulmak nedir bilmeden ev işi yapmanın ödülünü şimdi alıyor. Türkiye’nin bir numaralı bulaşık deterjanı Pril, ülkemizin en hamarat hanımını seçiyor. Birinciyi, birbirinden değerli ödüller bekliyor. Pril’in marka yüzü Açelya Akkoyun da bu kampanyada aktif rol oynuyor. Sevilen sanatçı, Pril’in özel aracı ile birlikte şehir şehir dolaşarak hamarat hanımlarla buluşuyor.

 

Hamarat hanımların bulaşıkta değişmeyen tercihi Pril, şimdi Türkiye’nin en hamarat hanımını seçiyor. Bu amaçla özel bir araç hazırlayan Pril; Ankara, Erzurum, Trabzon, Antalya, Konya, Kayseri, Mersin, Adana, Gaziantep, İzmir, Bursa ve İstanbul’un aralarında olduğu ülkemizin en büyük şehirlerine uğramak üzere yola çıktı. Marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte bu şehirlerde hanımlarla buluşacak olan Pril, gerçekleştireceği bulaşık yıkama yarışmaları ile birincileri seçecek. Her şehrin birincisi daha sonra İstanbul’da gerçekleşecek finallerde yarışma hakkına sahip olacak.

 

Hanımlar Pril ile yarışacak, bakalım Türkiye’nin en hamarat hanımı kim olacak?

 

Hamarat hanımların en önemli özelliği, tüm ev işlerini büyük bir beceriyle yerine getirmeleri… Elbette bulaşık da bunlardan biri... Hanımların bulaşıktaki en önemli yardımcısı Pril ile şimdi hamarat hanımların da mutlu olma zamanı geldi. Bulaşıkta temizliğin köklü ve yenilikçi ismi Pril, bu amaçla çoktan harekete geçti. Hazırladığı özel araçla şehir şehir dolaşan Pril, ziyaret ettiği yerlerde gün boyu keyifli etkinlikler ve yarışmalar düzenliyor. Bazı şehirlerde markanın reklam yüzü Açelya Akkoyun da eşlik ettiği yarışmalarda hanımlar, Pril ile en kısa sürede, en çok tabağı yıkamaya çalışarak bulaşıktaki hünerlerini sergiliyor. Yarışma boyunca rekabet heyecanı yaşayan hanımlar hem eğleniyor hem de Açelya Akkoyun ile tanışma fırsatı yakalıyor. Yarışmanın sonunda şehrin en hamarat hanımı belli oluyor. Her şehrin birincisi ise İstanbul’da yapılacak yarışmaya katılarak bu kez Türkiye’nin en hamarat hanımı olmak ve beyaz eşya setinden oluşan birincilik ödülünü kazanmak için yarışma fırsatını yakalıyor. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı