“Çek Bi Tatil” Yarışması Birincisi Ödülünü Aldı

“Çek Bi Tatil” Yarışması Birincisi Ödülünü Aldı

Prontotour 'dan yeni yarışma yakında

Prontotour “Çek Bi Tatil” yarışmasında birinci seçilen fotoğrafın sahibi ödülünü ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’un elinden aldı…

 

Seyahat trendlerini belirleyen marka Prontotour’un sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği “Çek Bi Tatil” yarışmasında Roma seyahati ödülüne hak kazanan fotoğraf sever belli oldu. Çektiği seyahat fotoğrafını #prontotour ve #dünyabizimevimiz hashtagleri ile 30 Kasım - 30 Aralık tarihleri arasında sosyal medya hesabından paylaşan Bekir Tuğcu;  Mehmet Turgut, Murat Güloğlu, Mehmet Kırali (Civilking), Ömer Serkan Bakır, Eda Özsoy ve Prontotour Genel Müdürü Cenk Alptekin’in de aralarında bulunduğu seçkin bir jüri ekibi  tarafından yapılan değerlendirme sonucu birinciliğin sahibi oldu. Tuğcu, muhteşem Roma tatili ödülünü jüri üyeleri arasında yer alan ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’un elinden aldı.

 

Yarışmacıyı tebrik eden fotoğrafçı Mehmet Turgut: “ Öncelikle Prontotour’u böyle bir yarışma organize ettiği için kutluyorum. Böyle gizli kalmış yetenekleri görmemizi sağlıyorlar. Bu güzel kış fotoğrafında Bekir Bey kadrajı çok iyi ayarlamış. Profesyonel gözle baktığımızda, gelen 100 fotoğraf arasında en etkilendiğimiz bu oldu. Umarım Bekir Bey kazandığı Roma seyahatinde ve hayatının geri kalanında hep böyle güzel fotoğraflar çeker.” dedi. Amatör fotoğrafçılıkla ilgilenen Bekir Tuğcu profesyonel iş yaşamında aslen beyin cerrahı ve 2 çocuk babasıdır.

 

Her yıl geliştirdiği farklı destinasyonlarla seyahat severlere sıra dışı tur deneyimleri sunan Prontotour ikinci  ‘Çek Bi Tatil’’i,  sosyal medya kanalarından çok kısa bir süre sonra anons edecek.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı