QNB Çekiliş Sonuçları Haziran 2022

QNB Çekiliş Sonuçları Haziran 2022

QNB Çekiliş Sonucu Kazanların Tam Listesi

QNB Çekiliş Sonuçları AÇIKLANDI!. QNB Mobil Çekiliş Sonucu kazanan isimlerin tam listesi. QNB Çekilişi ile iPhone kazananlar belli oldu!

QNB Çekilişi için katılımlar 1 Haziran tarihinde başladı ve 22 Haziran 2022 tarihinde sona erdi. 22 Haziran akşamına kadar QNB Mobil’e giriş yapanlar çekiliş hakkı kazandı. QNB Mobil çekilişine katılanlar 5 iPhone 13 cep telefonundan birini kazanma şansını yakaladı! 27 Haziran tarihinde yapılan çekiliş sonucu 5 kişi iPhone 13 cep telefonu kazanacak.
QNB Çekiliş Sonucu Tam Liste

QNB Mobil Çekilişi Ne Zaman Yapıldı?
QNB Çekilişi 27 Haziran 2022 tarihinde, saat 11:00’de noter huzurunda yapıldı.

QNB Mobil Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklandı?
QNB Çekiliş Sonuçları 30 Haziran 2022 tarihinde resmi olarak kimkazandi.com’da ilan edildi. QNB Mobil Çekiliş Sonucu kazanan isimlerin listesini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz!
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/qnb-mobil-iphone-haziran-2022-cekilis-sonucu

 

QNB Mobil Çekilişi Hakkında Genel Bilgiler;
1 – 22 Haziran 2022 tarihleri arasında QNB Mobil’e giriş yapanlar QNB Mobil iPhone Çekilişine katılma hakkı kazandı. Bireysel müşterilere yönelik yapılan çekilişte katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlandırıldı. Çekiliş koşulları ve detaylı bilgi için: https://www.kimkazandi.com/kampanya/qnb-mobil-iphone-cekilisi-haziran-2022

QNB Mobil Çekilişi ile Verilecek Hediyeler
5 adet iPhone 13 Cep Telefonu

QNB Çekiliş Sonucu kazanan asil talihlilerin 15 Temmuz, yedek talihlilerin ise 30 Temmuz tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Asil ve yedek tüm talihlilerin adreslerine posta yolu ile tebligat yapılacak. Adres bilgileri tam olmayanlar için ise 12 Nisan’da yapılacak ilan tebliğ niteliği taşıyacak.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı