QNB Mobil Çekiliş Sonuçları

QNB Mobil Çekiliş Sonuçları

QNB Çekiliş Sonuçları ve Güncel Çekilişler

QNB Mobil Çekiliş Sonuçları ve devam eden QNB MObil Çekiliş Kampanyaları 

QNB Mobil müşterilerine özel 2024 Nisan ayı kampanyası için katılımlar 30 Nisan 2024 tarihinde sona erdi. QNB Mobil Çekilişi 6 Mayıs'ta yapıldı. QNB Mobil Çekiliş Sonuçları 9 Mayıs'ta resmi olarak kimkazandi.com'da ilan edildi.  

QNB Mobil Bayram Sürprizi iPhone Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

QNB Mobil Çekilişi 6 Mayıs 2024 tarihinde noter huzurunda yapıldı.

QNB Mobil Bayram Sürprizi iPhone Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş sonucu kazananlar 9 Mayıs 2024 tarihinde resmi olarak kimkazandi.com'da ilan edildi. Çekiliş sonucu kazananları bu adreste bulabilirsiniz. https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/qnb-mobil-nisan-2024-cekilis-sonucu

*Sitemizde indirmeniz gereken herhangi bir içerik yoktur. Yukarıdaki kampanya sonuç sayfasında kazananları ücretsiz olarak ve herhangi bir yere üye olmadan görüntüleyebilirsiniz.

QNB Mobil Bayram Sürprizi Çekilişi Hakkında Özet Bilgi

3 Nisan - 30 Nisan tarihleri arasında QNB Mobil uygulamasını indirip, kampanyaya katılım butonuna tıklayan QNB Mobil müşterileri çekilişe 1 hak kazanırken QNB Mobil’den yatırım onayı vererek 5çekiliş hakkı daha kazandılar.

QNB Mobil Bayram Sürprizi Çekilişi ile 5 kişi iPhone 15 128 GB cep telefonu ve 10 kişi Sony PlayStation 5 Slim Edition kazanacak.

Yıl boyu düzenlenen QNB Mobil çekilişlerine katılmak için QNB Mobil Uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşullarını aşağıdaki kampanya sayfamızdan öğrenebilirsiniz: https://www.kimkazandi.com/kampanya/qnb-mobil-cekilisi-nisan-2024

QNB Mobil Uygulaması ile birbirinden güzel fırsatlar ve kampanyalar sizi bekliyor..

QNB Mobil ile dönemsel olarak düzenlenen çekilişlerde birbirinden güzel hediyeler kazanabilir, https://www.qnbfinansbank.com/kampanyalar adresinden yepyeni kampanyaları inceleyebilirsiniz.

 

QNB Mobil Çekilişi - Hediyeler

5 adet iPhone 15 128 GB cep telefonu (58.499 TL) ve adet Sony PlayStation 5 Slim Edition (24.000 TL). 

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

SMA Optipro 3 Çekilişi 2024

2 ay 556.000 ₺ 236 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı