QNB Mobil Çekiliş Sonuçları

QNB Mobil Çekiliş Sonuçları

QNB Çekiliş Sonuçları Açıklandı

QNB Mobil Çekiliş Sonuçları Açıklandı.. Futbol Coşkusu QNB Mobil'de! QNB Çekilişi ile 5 iPhone 14 ve 10 PlayStation 5 kazananlar belli oldu.. 

QNB Mobil Çekiliş Sonuçları Açıklandı.. QNB Çekilişi ve Çekiliş Sonuçları hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. 

QNB Mobil Çekilişi Ne Zaman Yapıldı?

QNB Mobil Çekilişi 22 Aralık 2022 Perşembe günü saat 11:00'da noter huzurunda yapıldı.

QNB Mobil Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

QNB Mobil Çekiliş Sonuçları 26 Aralık 2022 günü resmi olarak kimkazandi.com’da ilan edildi. QNB Mobil Çekiliş Sonucu kazanan asil ve yedek talihlilerin tam listesini “kimkazandi.com çekiliş sonucu” sayfasında bulabilir, alfabetik olarak da görüntüleyebilirsiniz.
https://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/qnb-mobil-iphone-aralik-2022-cekilis-sonucu

QNB Mobil Çekilişi Özet Bilgi

Futbol Coşkusu QNB Mobil'de! 22 Kasım - 18 Aralık 2022 tarihleri arasında QNB Mobil uygulamasına giriş yapanlar 5 iPhone 14 veya 10 Playstation 5'ten birini kazanma şansı için çekilişe hak kazandılar. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olacak şekilde çekiliş listesi oluşturuldu. QNB Mobil Çekilişi hakkında detayllı bilgi ve katılım koşullarını kampanya detay sayfamızda bulabilirsiniz: https://www.kimkazandi.com/kampanya/qnb-mobil-iphone-cekilisi-aralik-2022

QNB Mobil Uygulaması ile önümüzdeki dönem çekilişlere katılın

Şubeye gitmenize gerek kalmadan QNB Finansbanklı olabilir, bundan sonra düzenlenecek QNB Mobil çekilişlerine katılabilirsiniz. Bunun için QNB Mobil'i indirip başvuru formumuzu doldurup, sonrasında görüntülü görüşme ile işlemlerinizi tamamlayıp QNB Finansbanklı olabilirsiniz. 

QNB Mobil Çekilişi - Hediyeler

5 adet iPhone 14 (128 GB) cep telefonu (30.999 TL)
10 adet Sony Playstation 5 oyun konsolu (18.703 TL) 

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı