QNB Mobil Çekiliş Sonuçları

QNB Mobil Çekiliş Sonuçları

QNB Çekiliş Sonuçları ve Güncel Çekilişler

QNB Mobil Çekiliş Sonuçları ve devam eden QNB MObil Çekiliş Kampanyaları 

QNB Mobil ile görüntülü görüşme ile QNB Finansbank müşterisi olanlar iPhone 14 Çekilişine katılmaya hak kazanıyor. Çekilişe katılım 30 Eylül 2023 tarihinde sona erecek. 

QNB Mobil Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

QNB Mobil Çekilişi 6 Ekim 2023 Cuma günü saat 11:00'da noter huzurunda ve isteyenlerin katılımına açık olarak yapılacak.

QNB Mobil Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

QNB Mobil Çekiliş Sonuçları 10 Ekim 2023 tarihinde kimkazandi.com'da ilan edilecek. Çekiliş sonucu açıklandığı anda kazanan asil ve yedek talihlilerin tam listesini aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz:
ttps://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/qnb-mobil-eylul-2023-cekilis-sonucu

*Sitemizde indirmeniz gereken herhangi bir içerik yoktur. Yukarıdaki kampanya sonuç sayfasında kazananları ücretsiz olarak ve herhangi bir yere üye olmadan görüntüleyebilirsiniz.

QNB Mobil iPhone 14 Çekilişi Özet Bilgi

1-30 Eylül tarihleri arasında QNB Mobil uygulamasını indirip, görüntülü görüşme yolu ile QNB Finansbank müşterşisi olan kişiler, kampanyaya katılım onayı vererek çekilişe hak akzanabilirler. Çekilişte 1 kişi iPhone 14 cep telefonu kazanacak. Kampanyaya katılım, 1 çekiliş hakkı ile sınırlı. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşullarını aşağıdaki kampanya sayfamızdan öğrenebilirsiniz:

https://www.kimkazandi.com/kampanya/qnb-mobil-cekilisi-eylul-2023

QNB Mobil Uygulaması ile birbirinden güzel fırsatlar ve kampanyalar sizi bekliyor..

QNB Mobil ile dönemsel olarak düzenlenen çekilişlerde birbirinden güzel hediyeler kazanabilir, https://www.qnbfinansbank.com/kampanyalar adresinden yepyeni kampanyaları inceleyebilirsiniz.

 

QNB Mobil Çekilişi - Hediyeler

1 adet iPhone 14 (128 GB) cep telefonu (48.304 TL)

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Nescafe Çekilişi 2023

Nescafe Çekilişi 2023

4 ay 0 ₺ 4 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı