Qumpara Çekilişleri

Qumpara Çekilişleri

Qumpara Çekiliş Yapan Markalar ve Koşullar

Qumpara Çekiliş Heyecanı yıl boyu devam ediyor. Qumpara ile çekiliş yapan firmaları sizin için bir araya getirdik. Aşağıda güncel ve devam eden Qumpara Çekilişlerini bulabilirsiniz.

Qumpara Reckitt Çekilişi.
Çekilişe katılmak için 15 Nisan 2021 tarihine kadar anlaşmalı marketlerden tek seferde 50 TL ve katları tutarında Calgon, Marc, Vanish, Cillit Bang, Lysol, Airwick ve Woolite markalı ürünlerden aldıktan sonra alışveriş fişinin/faturasının fotoğrafını Qumpara uygulamasından göndermek yeterli. Qumpara Reckitt Çekilişi 5 Mayıs 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/qumpara-reckitt-cekilisi

Qumpara Cosmetica Çekilişi
Cosmetica mağazalarından 31 Mart 2021 tarihine kadar Schwarzkopf ürünlerinden satın alarak katılabileceğiniz Qumpara Cosmetica Çekilişi için detayları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Qumpara Cosmetica Çekilişi 12 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşecek ve çekiliş sonucu 1 kişi iPhone 12 cep telefonu ve 3 kişi Apple Watch Series 6 kazanacak. Qumpara Cosmetica Çekiliş Sonuçları 19 Nisan 2021 tarihinde ilan edilecek.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/qumpara-cosmetica-cekilisi

Qumpara Finish Çekilişi
15 Mart 2021 tarihine kadar anlaşmalı marketlerden Finish markalı ürünlerden tek seferde 60 TL ve katlarında alışveriş yaparak katılabileceğiniz Qumpara Finish Çekilişi ile ilgili tüm detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Qumpara Finish Çekilişi ile 80 kişi Arçelik Bulaşık Makinesi kazanacak. Qumpara Finish Çekiliş tarihi 31 Mart 2021 ve Qumpara Finish Çekiliş Sonuçları 6 Nisan 2021 tarihinde ilan edilecek.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/qumpara-finish-cekilisi

Qumpara Lego Çekilişi
Lego Çekilişine katılmak için 28 Şubat 2021 tarihine kadar anlaşmalı mağazalardan LEGO City markalı ürünlerden 199 TL ve katlarında alışveriş yaparak alışveriş fatura/e-arşiv faturasının fotoğrafını Qumpara uygulamasında yer alan “LEGO ÇEKİLİŞİ” alanından göndermek yeterli. 17 Mart tarihinde yapılacak çekiliş sonucunda 1 kişi iPhone 12 Cep Telefonu, 2 kişi Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter, 2 kişi iPad Mini WiFi ve 10 kişi JBL Tune 500 Kulaklık kazanacak. Qumpara Lego Çekiliş Sonuçları 23 Nisan 2021 tarihinde ilan edilecek.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/qumpara-lego-cekilisi

Karcher Qumpara Çekilişi
www.karcher.com  internet sitesinden Karcher markalı ürünlerden 500 TL ve katlarında alışveriş yaparak katılabileceğiniz Karcher Qumpara Çekilişi için ayrıntılı detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Karcher Qumpara Çekilişi ile aralarında 1 adet 10.000 TL değerinde Boyner Hediye Çekide bulunan yüzlerce hediye sahibini bulacak. Karcher Çekilişi 15 Mart 2021 tarihde sona erecek. Qumpara Karcher Çekiliş tarihi 13 Nisan 2021 ve Qumpara Karcher Çekiliş Sonuçları 19 Nisan 2021 tarihinde ilan edilecek.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/karcher-qumpara-cekilisi

Qumpara ABC Çekilişi
Sakarya Essen ve İstanbul Snowy Marketlerde ABC ürünlerine özel düzenlenen Qumpara Çekilişi katılım koşulları için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Qumpara ABC Çekilişi ile 1 kişi Dyson V10 Absolute Kablosuz Şarjlı Süpürge, 2 kişi Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici, 3 kişi Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge, 10 kişi Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi kazanacak. ABC Çekilişi 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. Qumpara ABC Çekiliş tarihi 15 Ocak 2021 ve Qumpara ABC Çekiliş Sonuçları 20 Ocak 2021 tarihinde ilan edilecek.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/qumpara-abc-deterjan-cekilisi

Qumpara BP Çekilişi
1 Ocak 2021 tarihine kadar BP akaryakıt istasyonlarından 15 TL harcama yaparak katılabileceğiniz Qumpara BP Çekilişi ile ilgili tüm detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Qumpara BP Çekilişi ile aralarında 1 adet Playstation 4 ve 2 adet Samsung Galaxy Tab bulunan onlarca hediye sahibini bulacak. Qumpara BP Çekiliş tarihi 14 Ocak 2021 ve Qumpara BP Çekiliş Sonuçları 18 Ocak 2021 tarihinde ilan edilecek.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/qumpara-bp-cekilisi

Qumpara Gillette Mini Cooper Çekilişi
Anlaşmalı marketlerden 1 Şubat 2021 tarihine kadar Gillette ürünlerinden satın alarak katılabileceğiniz Qumpara Gillette Çekilişi için detayları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Qumpara Gillette Çekilişi 12 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek ve çekiliş sonucu aralarında 3 Mini Cooper otomobilinde bulunduğu yüzlerce hediye sahibini bulacak. Qumpara Gillette Çekiliş Sonuçları 14 Şubat 2021 tarihinde ilan edilecek.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/gillette-mini-cooper-cekilisi

Qumpara Lysol Çekilişi
CarrefourSA Marketlerde Lysol ürünlerine özel düzenlenen Qumpara Lysol Çekiliş detayları için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Qumpara Lysol Çekilişi ile 50 kişi 992 lira değerinde Reckit Benkiser Temizlik Paketi kazanacak. Lysol Çekilişi 17 Aralık 2020 tarihde sona erecek. Qumpara Lysol Çekiliş tarihi 5 Ocak 2021 ve Qumpara Lysol Çekiliş Sonuçları 11 Ocak 2021 tarihinde ilan edilecek.
https://www.kimkazandi.com/kampanya/carrefoursa-lysol-cekilisi

Güncel tüm Qumpara Çekiliş ve Qumpara Çekiliş Sonuçları için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
Qumpara Çekilişleri Tüm Liste

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Migros Ülker Çekilişi

Migros Ülker Çekilişi

1 hafta 142.550 ₺ 20 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı