"Ramazan'da İnsan Yüzleri" yarışması

"Ramazan'da İnsan Yüzleri" yarışması

6 şanslı kişi kazanacak

İslam İşbirliği Teşkilatı, Hacc ödüllü “Ramazan’da İnsan Yüzleri” fotoğraf yarışması düzenliyor.

 

İslam İşbirliği Teşkilatı, üye ülkelerdeki fotoğraf tutkunlarını yarışmaya davet ediyor. Yarışma konusu Ramazan’da İnsan Manzaraları, ödülü ise Hacc.

 

18 yaşını doldurmuş adaylar Ramazan ayı boyunca yani 6 Haziran -  4 Temmuz 2016 tarihleri arasında yarışmaya katılabilecek.

 

Yapılan açıklamada, yarışmaya katılacak fotoğrafların her türlü kültürel, etnik özellikleri; İslam İşbirliği Teşkilatı’nın amaçları doğrultusunda, İslami dayanışmayı, kardeşliği ve kültürel bilinci güçlendirmeyi sağlayacak manevi iklimi, cömertliği, birlikteliği, toplulukları, dini adetleri ve kültürleri ele alabileceği belirtildi.

 

Dileyenler Ramazan ayı boyunca çektikleri fotoğrafları, üzerinde oynama yapmadan ham halleri ile isim, yaş, fotoğrafın tarihi, mekanı ile fotoğrafın adı ve Arapça, İngilizce ya da Fransızca olarak kısa açıklamasıyla www.oic-oci.org sitesinden yüklenerek yarışmaya katılabilecekler. Katılımcıların teşkilatın sosyal paylaşım hesaplarını takipleri de önemli bir katılım şartı.

 

Yarışma için gönderilecek fotoğraflar teşkilatın web sayfasında ve sosyal medya mecralarında Ramazan ayı boyunca paylaşılacak.

 

Yarışmayı kazanıp Hacc’a gitmeye hak kazanan 6 kişi, yarışma bittikten sonra bir ay içinde www.oic-oci.org  adresli İslam İşbirliği Teşkilatı web sayfasından ilan edilecek.

 

Türk insanının yardımseverliğini, cömertliğini, paylaşımcılığını, merhametini ve samimiyetini içeren fotoğraflara ve yarışmacılara başarılar diliyoruz.

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için: 
Arapça: http://www.oic-oci.org/oicv3/contest/?lan=ar 
İngilizce: http://www.oic-oci.org/oicv3/contest/?lan=en

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

2 ay 2.000.000 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı