Real 17. Yıl Kampanyası

Real 17. Yıl Kampanyası

Her 100 TL alışverişe 50 TL indirim çeki
Türkiye’deki ilk mağazasını 1998 yılında açan Real Hipermarketler Zinciri, 17. yılını muhteşem bir kampanyayla kutluyor. 24 Mayıs’a kadar geçerli olacak “Real 17. yıl kampanyası” kapsamında, yapılan her 100 TL’lik alışverişe 50 TL’lik indirim çeki hediye ediliyor. İndirim çekleri, 25 – 31 Mayıs tarihleri arasında kullanılabilecek. 
 
Real’den Alışveriş Yapanlar Kazanıyor
Türkiye’deki 17. yılını büyük bir kampanya ile kutlayan Real Hipermarketler Zinciri, alışverişi hem keyfe hem de avantaja dönüştürüyor. Müşteri mutluluğunu ön planda tutan Real, 1 - 24 Mayıs tarihleri arasında, İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Konya, İzmit’te bulunan 12 mağazasından yapılan her 100 TL’lik alışverişe 50 TL’lik indirim çeki hediye ediyor. Böylelikle Real müşterileri, gıdadan giyime, ayakkabıdan zücaciyeye binlerce ürün arasından ihtiyaçlarını karşılarken bir sonraki alışverişleri için 50 TL’lik indirim kazanıyorlar. 
 
İndirim Çekleri Mağazalarda Anında Teslim Ediliyor
100 TL’lik alışveriş karşılığında 50 TL’lik indirim çeki alabilmek için tüketicilerin mağazalarda bulunan kampanya noktasında “Fırsatlardan Haberdar Ol” formu doldurması ve alışveriş fiş ya da faturalarını ibraz etmeleri yeterli oluyor. Bütçelere katkı sağlayacak 50 TL’lik hediye çekleri, istenen Real mağazalarında, 25 – 31 Mayıs tarihleri arasında kullanılabiliyor. 
 
Real’den Bir İlk
17. yılını coşkuyla kutlayan Real’in kampanya kapsamında 100 TL’lik alışverişe 50 TL’lik indirim çeki hediye etmesi, gıda perakendeciliği sektöründe bu oranlarla yapılan en büyük kampanyalardan biri olarak biliniyor. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı