Real'den alışveriş yapana hediye otogaz

Real'den alışveriş yapana hediye otogaz

10 TL hediye otogaz kazan
Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle Türkiye’de en çok tercih edilen otogaz markası olan Aygaz, tüketicilerine avantajlar sunmaya devam ediyor. 25 Eylül -  8 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya kapsamında, Real marketlerden 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketiciler, 10 TL otogaz fırsatı elde edecek.
 
 
 
İstanbul, 25 Eylül 2014  – Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle Türkiye’de en çok tercih edilen otogaz markası olan Aygaz, düzenlediği kampanyalarla kullanıcılarına avantajlar sunuyor. Aygaz, 25 Eylül – 8 Ekim 2014 tarihleri arasında Real market mağazalarından yapılacak 50 TL ve üzeri market alışverişi yapan her müşterisine, Aygaz ve Mogaz istasyonlarından 50 TL’lik otogaz alışverişlerinde geçerli olacak 10 TL otogaz hediye ediyor.
 
Real market mağazalarından 50TL üzeri alışveriş yapan tüketiciler, alışveriş fişinde bulunan şifreyi 3161’e SMS olarak göndererek elde edecekleri kampanya şifresini kiosklarda veya otogazkampanya.com sitesi aracılığıyla kullanarak kampanyadan yararlanabilecek.
 
Tüketiciler, kampanyadan en fazla iki kez yararlanabilirken, kazanılan 10 TL’lik avantaj kuponunu 31 Ekim 2014 tarihine kadar kullanabilecek. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı