Rowenta ile Aşkını Paris’te yaşa

Rowenta ile Aşkını Paris’te yaşa

Sevgililer Günü Çekiliş Kampanyası
 “Hayat Seninle Güzel” demek için 5 Ocak – 12 Şubat tarihleri arasında sevdikleri için Rowenta’dan 50 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, romantik hediyeler kazanma şansına sahip oluyor. Çiftler, yapılacak çekilişle rüya gibi bir Paris seyahati, romantik bir akşam yemeği, yemek kursu ve sinema bileti kazanma fırsatı yakalıyor.
 
Yenilikçi ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Rowenta, bu yıl Sevgililer Günü’nde sevdiklerin “Hayat Seninle Güzel” demek isteyenlere ‘romantizm’ vadediyor. “Hayat Seninle Güzel” kampanyası ile 15 Ocak – 12 Şubat tarihleri arasında Rowenta’nın kişisel bakım ürünlerinden  tek seferde 50 TL’lik alışveriş yapan herkes, çok özel hediyelere sahip olma şansı yakalıyor. 
 
 
Sevgililere özel hediyeler 
Katılanlar arasında yapılacak çekilişle 1 çift, aşıklar şehri Paris’te 3 gece 4 günlük rüya gibi bir tatil kazanırken, 3 çift ünlü şef Arda Türkmen’in restoranı Forneria’da romantik bir akşam yemeğine katılacak. 10 çiftin Mutfak Sanatları Akademisi’nde keyifli bir yemek kursuna katılabileceği çekiliş sonucunda 50 çift ise Cinemaximum’un özel sevgili koltuklarında film keyfi yaşama fırsatına sahip olacak. 
 
 
 
 
 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı