Sahte yılbaşı biletine dikkat

Sahte yılbaşı biletine dikkat

İşte İpuçları

Yılbaşına çok az zaman kaldı. 60 milyon lira ikramiyeli Milli Piyango Biletleri satışları hızlanarak devam ediyor. Sahte biletlere karşı uyarılar her yerde yayınlanıyor, dikkat edip aldanmamak da vatandaşa kalıyor. Sahte bileti nasıl anlarsınız? İşte ilk dikkat edilmesi gerekenler; 

Biletin arkasında mühür olmalı. Bileti satan kişinin yaka kartı olmalı. Biletin üzerinde, sol alt kısımdaki güvenlik numarası üzerinde parmağınızı gezdirin, rakamlar hafif kabarık olmalıdır. Bileti ışığa tuttuğunuzda içinde beyaz renkli MP amblemli filigran görünmelidir. Bunların dışında, ultraviyole (UV) ışıkta mavi ve açık yeşil renkli parlayan ve kesik çizgiler şeklinde dağılımı bulunan elyaflar (3mm.) olmalıdır.

Bunları nasıl kontrol edeyim diyorsanız size en güvenli yolu yani internette yetkili elektronik bayilerden almanızı tavsiye ederiz. Türkiye’nin ilk elektronik Milli Piyango bayisi Bilyoner.com’dan biletinizi alabilirsiniz.

Milli Piyango biletinizi Bilyoner.com’dan aldığınızda hem sahte Milli Piyango bileti riskiniz sıfır olur. Hem istediğiniz numaraları bulunabilirlik durumuna göre arayıp satın alabilirsiniz. Bileti kaybetme riski ortadan kalkar. Bileti kontrol ederken yanlışlık yapma riski kalmaz. Biletten kazanacağınız ikramiye ise 5.000 liraya kadar direkt hesabınıza yatar. 5 bin lira üzerindeki ikramiyeler ise Milli Piyango İdaresi tarafından fiilen teslim edilmektedir. İkramiye büyük, bol şans!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

AnkaMall Yeni Yıl Çekilişi

2 ay 2.000.000 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı