Samsung Galaxy S5 kazanma şansı 12-13 Nisan'da İstanbul'da

Samsung Galaxy S5 kazanma şansı 12-13 Nisan'da İstanbul'da

İstanbullular bu haberi not edin:)
Avea, kendisine özel olarak üretilen ve artık sadece Avea İletişim Merkezleri kanalı ile satılacak olan Nokia Lumia 525 ve Samsung Galaxy S5’i, hafta sonu boyunca İstanbul’un farklı alışveriş merkezlerinde düzenleyeceği etkinliklerle teknoloji meraklılarının deneyimine sunacak. 
 
Etkinlikler kapsamında yapılacak yarışmalarda katılımcılar, 4 adet Nokia Lumia 525 ve 2 adet Samsung Galaxy S5’in yanında, toplamda 2200 TL’ye varan hediye çeklerinden birini kazanma şansı da yakalayacaklar
 
 
Türkiye’nin en yenilikçi mobil iletişim operatörü Avea, kendisine özel olarak üretilen ve artık sadece Avea İletişim Merkezleri kanalı ile satılacak Nokia Lumia 525 ve Samsung Galaxy S5’i 12-13 Nisan tarihlerinde düzenleyeceği etkinliklerle tanıtacak.
 
Nokia’nın Avrupa’da ‘operatör işbirliği’yle ürettiği ilk akıllı telefon olan Nokia Lumia 525’in tanıtım etkinlikleri 12 Nisan Cumartesi Cevahir AVM’de, 13 Nisan Pazar günü ise Forum İstanbul’da bulunan Avea mağazalarında gerçekleşecek. 
 
Samsung’un son amiral gemisi Samsung Galaxy S5 ise, 12 ve 13 Nisan tarihlerinde iki gün boyunca, Avea Bağdat Caddesi Mağazası’nda düzenlenecek etkinliklerde teknoloji meraklılarıyla buluşacak. 
 
Yarışmalara katılanlar, Nokia Lumia 525 ve Samsung Galaxy S5’in yanı sıra 10’larca hediye çeki kazanacak
 
Katılımcılar, Nokia Lumia 525 etkinliği kapsamında, etkinlik alanında oynayacakları Temple Run II oyunuyla hem ödül kazanacaklar, hem de telefonun hızını test edebilecekler. Selfie standında ise, katılımcıların Nokia’ya özel uygulama olan Photobeamer uygulamasıyla çektikleri selfie fotoğrafları kendilerine, çerçevelenmiş bir şekilde hediye edilecek. İki gün sürecek etkinlikler kapsamındaki yarışmalara katılanlar, 4 adet Nokia Lumia 525’ten birine hediye olarak sahip olma fırsatının yanı sıra, toplamda 2200 TL’ye varan hediye çeklerinden birini kazanma şansı da yakalayacaklar.
 
Samsung’un son amiral gemisi Galaxy S5 etkinliği kapsamında ise, 12 ve 13 Nisan tarihlerinde, Avea Bağdat Caddesi Mağazası’nda düzenlenecek etkinliklerde, teknoloji meraklıları, Galaxy S5’i deneyimlemenin yanısıra, mobil şarj cihazı, usb ve kulaklık ve 2 adet Samsung Galaxy S5 kazanma şansı yakalayacak.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı