SANA ile yemek yapan otomobil kazanacak

SANA ile yemek yapan otomobil kazanacak

60 Hyundai i10 dan biri senin olabilir
 
63 yıldır Türkiye’de sofralara lezzet katan Sana, 2015’e “tam gaz” girdi. 1 Ocak-23 Nisan tarihleri arasında Sana paketlerindeki şifreyi gönderenler, çekilişle tam 60 adet Hyundai i10’dan birini kazanma şansı yakalayacak...
 
Unilever’in Türkiye’deki ilk markası olan ve binlerce kişiye istihdam sağlayan Sana, 63. yılında otomobil hayallerini gerçeğe kavuşturacak. "60 araba biri yakışır sana" kampanyası ile Sana alan herkes Hyundai i10 kazanma şansını yakalayacak.
 
Ev hanımları hem Sana ile birbirinden lezzetli yemekler, kekler, börekler,yapacak, hem de hayallerindeki lüks otomobile kavuşacak.  
 
Kampanyaya katılmak isteyenlerin 1 Ocak - 23 Nisan tarihleri arasında satın aldıkları Sana paketleri ve kaselerindeki sifreyi, ad, soyad ve adresleri ile birlikte 6635’e göndermesi gerekiyor. Bunun yanı sıra www.sanabirtarifimvar.com adresinden de aynı bilgiler ile kampanyaya katılmak mümkün.
 
Her Sana paketi alan çekilişe katılmaya hak kazanabiliyor. Böylece her Sana paketiyle 60 Hyundai i10’dan birine sahip olma şansı artıyor. 29 Nisan’da gerçekleşecek çekiliş sonucunda kazanan talihliler kamuoyuna duyurulacak.
 
Kampanya hakkında detayları almak ve görüşlerini facebook yorum ile paylaşmak için tıkla: 
 
 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

Eti Popkek ParamKart Çekilişi

2 ay 900.000 ₺ 8 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı