Sanal Portföy Yarışması’nda yatırımını yap tatili kap!

Sanal Portföy Yarışması’nda yatırımını yap tatili kap!

Integral Tatil Kazandırıyor
İntegral Menkul Değerler, yatırımcıların risk almadan işlem yapmayı öğrenmelerine yardımcı olan sanal portföy yarışması düzenliyor. Yatırımcıların canlı piyasada 100 bin TL değerinde sanal para ile işlem yapmalarına olanak tanıyan yarışmada ilk üçe girenlere tatil hediye edilirken, tüm katılımcılar ‘Hesap Açana Altın Kampanyası’ndan yararlanabiliyor. 
 
 
Ulukartal Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren İntegral Menkul Değerler, yatırımcıların risk almadan işlem yapmayı öğrenmelerine yardımcı olan sanal portföy yarışması düzenliyor. Hisse senedi, borsa yatırım fonları ve VİOP işlemlerini canlı piyasada sanal para ile gerçekleştirmeyi sağlayan yarışma, yatırımcılara stratejilerini ve bilgilerini test etme fırsatı sunuyor.
15 Nisan – 30 Haziran tarihlerinde devam edecek olan sanal portföy yarışmasında, birinciye herkesin olmak istediği yer “Paris” seyahati, ikinciye Ege Denizi’nin incileri Yunan Adaları’nı “Cruise” ile keşfetme fırsatı, üçüncüye ise muhteşem mimarisi ile “Kapadokya” turu hediye ediliyor. Yarışmaya katılan tüm yatırımcılar, İntegral Menkul Değerler’in ‘Hesap Açana Altın Kampanyası’ndan da faydalanabiliyor.
Katılımcıların 100 bin TL değerinde sanal para ile başladıkları yarışmaya katılmak için, İntegral Menkul Değerler’in yarışma için özel internet sitesi (www.tatilineyaris.com) üzerinden ücretsiz giriş yapmak yeterli oluyor. 
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı