Şaypa İçecek kampanyası Mercedes A180 AMG kazandırdı

Şaypa İçecek kampanyası Mercedes A180 AMG kazandırdı

Çekiliş sonuçları belli oldu

Bursa ile Bilecik illerinde hizmet veren 57 Şaypa Alışveriş Merkezi’nden yapılan her 10 TL’lik içecek alışverişine bir çekiliş hakkının tanındığı kampanya kapsamında verilecek olan Mercedes A 180 AMG’nin talihlisi belli oldu.  Şaypa Alışveriş Merkezi tarafından 1 Mayıs ile 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında düzenlenen ve bir adet 2014 model Mercedes A 180 AMG ödüllü kampanya sona erdi.

Kampanyanın kazanının belirlenmesi adına Milli Piyango İdaresi Bursa Şube Müdürü Ahmet Yılmaz’ın nezaretinde yapılan çekiliş sonucunda, son model Mercedes’in asil talihlisi Erol Göven olurken, yedek talihli ise Özer Küpçüler olarak belirlendi.

53 bin 252 kişinin katılımıyla gerçekleşen kampanyada kazanan ismin belirlenmesinin ardından açıklamalarda bulunan Şaypa Alışveriş Merkezleri Kurumsal İletişim Operasyonları Müdürü Bedirhan Bozali, araç teslimini önümüzdeki günlerde yapacaklarını söyledi.

---5 Milyon TL’lik hediye dağıtıldı---

Bursa’nın en çok kazanan ailesi olan Şaypa Ailem Kart ailesinin her geçen büyüdüğünü söyleyen Bozali, şuanda 750 bin Şaypa Ailem Kart sahibinin olduğunu dile getirdi. Bozali, “Şaypa olarak, Şaypa Ailem Kart sahibi müşterilerimize bugüne kadar çeşitli kampanyalarla 15’in üzerinde araba verirken, Şaypa olarak ailem kart ile yapılan kampanyalarda beyaz eşyadan, küçük ev aletlerine, arabalardan tatil turlarına kadar 5 milyon liralık hediye dağıtıldı” dedi.

---Kampanyalar devam edecek---

Şaypa olarak ileriki dönemlerde de çeşitli kampanyalar ile Ailem Kart sahibi müşterilerine sürpriz hediyeler kazandırmaya devam edeceklerini kaydeden Bozali, “Hem Can Hem Cebe Yakın olan Şaypa Ailem Kart sahipleri ilk günden bu yana kazandı, kazanmaya da devam edecek” diye konuştu.

Bedirhan Bozali, açıklamasını, bugüne kadar gerçekleşen kampanyalara yoğun katılım gösteren herkese teşekkür ederek tamamladı.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

Tarsu AVM iPhone 15 Çekilişi

2 ay 149.997 ₺ 500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı