Siberalem #BiÇiftMutluluk dağıtıyor

Siberalem #BiÇiftMutluluk dağıtıyor

iPhone 6 kazanma şansı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık platformu Siberalem.com, 15 yaşında. Siberalem, 15. yılına özel olarak düzenlediği yarışmada, Instagram üzerinden #BiÇiftMutluluk etiketi ile çektiği fotoğrafları paylaşan takipçilerine, aşk dolu hediyeler veriyor.

 

15 yıldır Türkiye’nin aşk fabrikası olarak mutluluk üretmeye devam eden Siberalem, Instagram üzerinden #BiÇiftMutluluk etiketli bir yarışma düzenliyor. Düzenlediği fotoğraf yarışmasında #BiÇiftMutluluk etiketi ile çektiği fotoğrafları paylaşacak takipçilerine sürpriz hediyeler dağıtıyor.

 

17 Eylül 2015 tarihinde başlayıp 17 Ekim 2015 tarihinde son bulacak olan yarışmada size mutluluk veren ve çift olarak düşündüğünüzde sizi mutlu eden kareleri #BiÇiftMutluluk etiketi ile Instagram’da paylaştığınızda seçilen ilk 3 kişi birbirinden güzel hediyeler kazanacak. Yarışma kapsamında gönderilen fotoğrafları, Türkiye’nin önde gelen foto muhabirlerinden biri olan, Instagramda çektiği yayınladığı fotoğrafları ile 1.2 milyon takipçi sayısına ulaşan usta fotoğrafçı Mustafa Seven seçecek. Usta fotoğrafçının seçeceği fotoğraflardan birinci iPhone 6 16 GB Silver, ikinci Go Pro HERO4 Silver Edition, üçüncü ise iPad mini 3 Wi-Fi 16 GB Silver kazanacak.

 

Instagram’dan takip edilebilecek yarışma aynı zamanda , siberalem.com/biciftmutluluk internet sitesinden de takip edilebilir. Yarışmanın kazananı 25 Ekim 2015 tarihinde açıklanacak ve kendileriyle iletişime geçilecektir.

 

Yarışmanın kuralları

  • Yarışmacılar https://instagram.com/siberalemcom/ hesabını takip etmeli.
  • Çekilen her fotoğrafta #BiÇiftMutluluk etiketi ve @siberalemcom mention'ı olmalı.
  • Katılımcılar 17 Ekim 2015 saat 00.00’a kadar yarışmaya katılmak istedikleri fotoğraflarını yüklemeli.
  • Yarışmacıların Instagram hesapları herkese açık olmalı.
  • Bir yarışmacı birden fazla fotoğrafla yarışmaya katılabilir. 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı