Siemens’ten Instagram Yarışması

Siemens’ten Instagram Yarışması

50 TL hediye çeki kazanma şansı
 
 
 
 
“Gelecek evinizde” yaklaşımıyla ileri teknoloji ürünleri evlerle buluşturan Siemens Ev Aletleri Türkiye’de standart mutfaklara sığabilen ve 559 litre hacim sunan yeni soğutucusu IQ500 serisi için Instagram’da bir yarışma düzenledi.
 
Siemens buzdolabında sağlıklı, taze ve soğuk bir şekilde tüketilmek üzere seni bekleyen #dahaçok ne olmalı? 5 Temmuz'a kadar buzdolabına koyabileceğin meyve ve sebzelerin fotoğrafını çek ve #dahaçok etiketi ile paylaş ve Instagram filtrelerini kullanarak fotoğrafını çekici hale getir, jüriyi etkile, TazeDirekt'ten 50 TL değerinde çek kazan!@siemenshometurkiye hesabını da takip etmeyi unutma.
 
Yarışmaya katılmak isteyenler buzdolaplarını #dahaçok görmek istedikleri yiyeceklerin fotoğrafını çekerek Siemens’in Instagram sayfasını beğenerek #DahaÇok ve #siemenshometurkiye hashtag’lariyle paylaşacak. jüriyi en çok etkileyen 50 kişiye, son tüketiciye organik ürünler temin eden Taze Direkt’ten alışveriş için 50 TL’lik hediye çeki verilecek. Kampanya 5 Temmuz’a kadar devam ediyor.
 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

Akbank KOBi Bayram Çekilişi

1 ay 707.029 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı