Snoopy ile Selfie

Snoopy ile Selfie

Snoopy Peluş Kazan
Cevahir Alışveriş Merkezi’nin, Istanbul Shopping Fest (ISF) kapsamında düzenlediği ‘Snoopy ile Moda Günleri” süresince özel tasarım Snoopy evleri ve ikonik Snoopy heykelleri AVM koridorlarını süslüyor. Sayıları gittikçe artan selfie tutkunları, festival süresince alışveriş merkezinde bulunan Snoopyler ile çektiği fotoğrafları #snoopyileselfie hashtagi ile paylaşarak özel tasarım Snoopy peluşu kazanma şansı yakalıyor.
 
Türkiye’de ilk defa düzenlenen Snoopy ile Moda Günleri süresince, tüm zamanların en sevilen çizgi karakterlerinden biri olan Snoopy, alışveriş merkezi ziyaretçilerini bekliyor. Özel tasarım Snoopy evleri ve ikonik Snoopy heykellerinin yanı sıra ünlülerin Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği yararına tasarladığı Snoopy’ler de, alışveriş merkezinin orta alanında özel bir platform üzerinde sergileniyor.
 
Istanbul Shopping Fest boyunca, Snoopy ile çektiği fotoğrafı #snoopyileselfie hashtagi ile Instagram, Twitter ya da Facebook üzerinden paylaşan ziyaretçiler; Pınar Altuğ, Revna Demirören, Işıl Reçber, Pınar Tezcan Özçapkın, Begüm Tacir, Elif Gönlüm, Eda Kosif, Sitare Akdilek ve Pınar Talay gibi isimlerin Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği yararına tasarladığı Snoopy’lerden birine sahip olma imkanı buluyor.
 
AVM’yi ziyaret şansı bulamayan takipçiler de, AVM’nin Facebook sayfasındaki özel selfie uygulaması ile bu heyecana ortak oluyor.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

iddaa Avrupa Şampiyonası Çekilişi

2 hafta 225.670 ₺ 100 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı